A. Veryga palaiko galimybę gegužės pabaigoje atnaujinti sporto varžybas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga palankiai vertina galimybę gegužės pabaigoje atnaujinti sporto varžybas, tarp jų – ir futbolo čempionatą, pasak ministro, rizika žaisti be žiūrovų nėra didelė.

„Jeigu tai vyksta be žiūrovų, tai tą reikėtų vertinti kaip tam tikrą darbinę veiklą, nes jeigu mes kalbame apie asmenis, kurie bet kokiu atveju būna kartu, kartu treniruojasi, tai, matyt, nėra labai didelio skirtumo, jeigu jie ir varžybas sužais visą laiką prieš tai praleidę kartu“, – žurnalistams pirmadienį sakė ministras.

„Juo labiau, kad tai yra žinoma grupė, kurią tikrai nesudėtinga yra atsekti, jeigu ir būtų užsikrėtimas, nesudėtinga būtų ją ir izoliuoti. Tik tiek, kad paskiausiai arba vėliausiai bus galvojama apie varžybas su žiūrovais, tad kol tai yra be žiūrovų, tai ta rizika, matyt, nėra labai didelė“, – pridūrė jis.

Švietimo, mokslo ir sporto ministerija praėjusią savaitę teigė, kad futbolo federacija šalies čempionatą – A lygą – norėtų atnaujinti gegužės pabaigoje, o šią savaitę dėl sporto varžybų atnaujinimo turėtų spręsti Vyriausybė.

Lietuvos futbolo federacija siūlo futbolo čempionatą A lygą atnaujinti gegužės 23-24 arba gegužės 30-31 dienomis žaidžiant be žiūrovų.

Vėliau – birželį – ketinama prašyti Vyriausybės leisti organizuoti rungtynes dalinai užpildžius stadioną ir laikantis nustatytų 10 kvadratinių metrų ploto vienam žmogui bei dviejų metrų atstumo tarp žmonių reikalavimų.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams