Kauno gatvėse – girtų vairuotojų antplūdis

Asociatyvi / Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Panašu, kad vasariška šiluma besidžiaugiantys kauniečiai praėjusį savaitgalį nepraleido progos išlenkti ir vieną kitą taurelę. Štai sekmadienį Kauno pareigūnai darbavosi išsijuosę, vis stabdydami neblaivius vairuotojus. Gausias policijos pareigūnų pajėgas pavyko užfiksuoti ir „Kas vyksta Kaune“ skaitytojui.

„Prie Najakurių g. 92 namo atvykę policijos pareigūnai. Gal žinote kas nutikę? Laikas apie 00.00 val. Apie 0.30 val. atvažiavo dar du policijos ekipažai“, – vidurnaktį naujienų portalo teiravosi skaitytojas.

Girtas vairuotojas Naujakurių gatvėje / Skaitytojo nuotr.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, gegužės 11 d. apie 00.05 val. Kaune, Naujakurių g., 1980 metais gimęs vyras, būdamas neblaivus vairavo automobilį „BMW“. Vairuotojui nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,86 prom.

Kiek anksčiau, policijos pareigūnai darbavos ir Šarkuvos gatvėje bei Kauno rajone, čia patikrinimui sustabdyti taip pat neblaivūs vairuotojai.

Pareigūnų duomenimis, gegužės 10 d. apie 22.25 val. Kauno r., Raudondvario sen., sustabdyto automobilio „VW Sharan“ vairuotojui, gimusiam 1983 metais, nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,79 prom.

Taip pat gegužės 10 d. apie 22.10 val. Kaune, Šarkuvos g., 1971 metais gimusiam vyrui, vairavusiam automobilį „Ford Galaxy“, nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,99 prom.

Na ir dar vienas sunkus girtumo laipsnis užfiksuotas Veiverių gatvėje.

Policijos pareigūnų duomenimis, gegužės 10 d. apie 18.50 val. Kaune, Veiverių g., patikrinimui sustabdyto automobilio „VW Golf“ vairuotojui, gimusiam 1970 metais, nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,71 prom.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad už vairavimą išgėrus, kai alkoholio matuokliai parodo 1,5 promilės ir didesnė girtumą, Lietuvoje gresia baudžiamoji atsakomybė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paviešintas avarijos Kauno centre vaizdo įrašas: čia bus žiedas, pristabdyk

A. Kubilius ir R. Karbauskis kibo vienas kitam į atlapus dėl karantino

Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojai šeštadienį susidūrė su keblumais

Nuo pirmadienio - atnaujinta tvarka parduotuvėse, paslaugų ir laisvalaikio vietose

Saviizoliacijos reikalavimą įmanoma apeiti, bet už tai gresia baudžiamoji atsakomybė

Svarbu: Kauno rajone keisis nekilnojamojo turto mokesčiai

Vėl leidžiama rengti asmenines šventes ir kai kurias sporto varžybas

Visoje Lietuvoje vyksiantis koncertas patraukė rinkimų komisijos dėmesį

Kauno pilies žiede prisiskraidęs vairuotojas dėjo į kojas

Per parą nuo koronaviruso Lietuvoje mirė du žmonės