„Papasakok savo karantino istoriją kauniečiams“ – interviu su senamiesčio draugijos vadove O. Peičiūte – Kas vyksta Kaune

„Papasakok savo karantino istoriją kauniečiams“ – interviu su senamiesčio draugijos vadove O. Peičiūte

Asmeninio archyvo nuotr.

Šiandien, 15 val., „Papasakok savo karantino istoriją kauniečiams“ transliacijos metu portalas „Kas vyksta Kaune“ (KVK) kalbins Kauno senamiesčio draugijos vadovę Oną Peičiūtę, kuri praėjusią savaitę pasidalino mieste iškilusia greitį viršijančių vairuotojų problema, o interviu metu taip pat aptarsime ir senamiesčio verslų ir renginių aktualijas.

Paskelbus karantiną, gyvenimas senamiestyje sustojo kaip spragtelėjus pirštais, tačiau dabar, švelninat karantino reikalavimus, miesto gyvenimas po truputį atsigauna.

O. Peičiūtę kalbinsime kaip senamiestyje įsikūrę parduotuvių ir maitinimo įstaigų verslų atstovams šis laikotarpis pakeitė įprastą gyvenimą. Su kokiais sunkumais susidūrė ir kaip juos pavyksta įveikti.

Taip pat paliesime itin jautrią kauniečiams temą – renginius mieste. Ar yra tikimybė švęsti Kauno gimtadienį kaip anksčiau? Stebėkite tiesiogiai ir sužinokite daugiau.

Portalas KVK vykdo gyvų pokalbių, straipsnių ir fotogalerijų ciklą, kuriame kviečia kauniečius dalintis istorijomis apie gyvenimą karantino metu. Galite atsiųsti mums video turinį ar nuotraukas su pasakojimu, kas jums nutiko sudėtingo, o gal linksmo karantino metu, su kokiais iššūkiais susidūrėte likę namuose, kaip keitėsi namiškių santykiai, galbūt pastebėjote kitų istorijų savo name ar kieme.

Su įdomiausių istorijų autoriais bandysime pasikalbėti ir tiesioginių nuotolinių pokalbių metu. Taip pat kalbinsime pačių įvairiausių sričių žmones apie tai, kas pasikeitė jų gyvenime prasidėjus pasaulinei COVID-19 pandemijai bei šnekėsime apie tai, kaip gyvensime po karantino.

Jei norite papasakoti savo istoriją, rašykite mums el. paštu istorijos@kasvyksta.lt arba skambinkite darbo dienos valandomis telefonu 8 687 39 036.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.