Kelyje Kaunas-Alytus vilkikas vengdamas avarijos užblokavo kelią (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Kelyje Kaunas-Alytus vilkikas vengdamas avarijos užblokavo kelią (papildyta)

Kas vyksta Kaune nuotr.

Penktadienio popietę keliaujantiems keliu Kaunas-Prienai-Alytus teko rinktis kitą maršrutą. Ties įvažiavimu į Prienus įvyko neįprastas eismo įvykis, kurio metu buvo užblokuotas kelias Kauno kryptimi. Laimei, nukentėjusių, neskaičiuojant apgadinto sunkvežimio, nebuvo.

Apie 15 val. portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė informacija, kad kelyje Kaunas-Alytus, ties Prienais, viena eismo juosta yra užblokuota sunkvežimio, o šalia jo stovi kitas sunkiasvoris. Kadangi eismo juosta užblokuota, atvykusi policija nukreipia vairuotojus į alternatyvų kelią.

Susisiekus su Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstove, ši pranešė, kad nuo kelio nuvažiavęs sunkvežimis bandė išvengti avarijos. Esą kelyje pasirodė šuo, o vairuotojas siekdamas nesusidurti su gyvūnu nuvažiavo į dešinįjį kelkraštį.

Vėliau, kaip pridūrė ji, sunkiasvorio vairuotojas pastebėjo, kad iš cisternos teka dyzelinas. Dėl to buvo imtasi pašalinti kurą iš apgadintos priekabos perkeliant jį į kitą cisterną. Dėl vykusio darbo kelias buvo nepravažiuojamas.

Papildyta 18.57 val.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare patikslino „Circle K Lietuva“ atstovė Džolita Adomkienė, degalus vežęs benzovežis iš tiesų pasuko į kelkraštį vengdamas susidūrimo su į kelią išbėgusiu šunimi, tačiau dyzelino nuotėkio neužfiksuota.

„Atsirėmęs į minkštą gruntą ir įvertinęs, kad dėl priemonės bei vežamo svorio jis negalės išmanevruoti, vairuotojas pasikvietė pagalbą, kad dalis degalų būtų nusiurbta ir jis galėtų grįžti į maršrutą – taip ir įvyko. Šio įvykio metu žmonės nenukentėjo ir nebuvo apgadinta technika, taip pat nepadaryta jokios žalos aplinkai“, – nurodė Dž. Adomkienė.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.