Motinos dienos proga – originalus kauniečių sveikinimas mamoms

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiams jau neblogai žinoma „Kvarkleto“ komanda, džiuginanti gyventojus muzikinėmis akcijomis, sekmadienį neužmiršo pasveikinti ir visų mamų. Tiesą, šįkart gyvo pasirodymo surengti negalėjęs kolektyvas pasirinko kitą formatą – perdainavo ir įrašė Lino Adomaičio kompoziciją „Mamai“.

Kaip pasakojo „Kvarkleto“ įkūrėjas Viktoras Jermolovas, pagal pirminę idėją Motinos dienos pasveikinimo projektas turėjo vykti vienoje intensyviu judėjimu pasižyminčioje Kauno stotelėje. Visgi šalyje paskelbtas karantinas sumaišė kortas, organizaciniai darbai pasitraukė į šalį.

„Netikėtai vienas komandos narių, Gytis Murauskas, likus savaitei iki Motinos dienos pasiūlė, kad mamas turime pasveikinti nepaisant aplinkybių. Tam ir yra „Kvarkletas“. Tad visą savaitę vyko operatyvus pasiruošimas ir unikalūs darbai iš namų“, – pasakojo bendražygių entuziazmu pasidžiaugęs V. Jermolovas.

Garso įrašus sutvarkė „Kvarkleto“ draugai – Erikas Miltinis ir Vytenis Danielius. Kūrinį atliko Emilija Mackevičienė, Monika Jatužaitė, Simas Kasparavičius, Gytis Murauskas, Viktoras Jermolovas ir Povilas Strikaitis. Akompanavo Judita Tarasevičiūtė, o filmuką sumontavo Donatas Pranckevičius.

„Mama išties yra brangi kiekvienam. Ji yra meilė, tikėjimas ir viltis. Gražiausia tai, kad mamą turi visas pasaulis. Ji yra gyvybės slėpinys. Mama yra artimiausia gyvenimo dalis, apie ją niekada neatsibos kurti, groti, rašyti, mąstyti ir kalbėti, todėl ir mes su komanda norime padainuoti visoms mamoms.

Mamoms, kurios galbūt šiuo metu liko vienišos ar dėl sunkių gyvenimo aplinkybių jaučiasi liūdnai. Todėl ir dainuojame šią dainą, nors ir iš namų, bet iš širdies į širdį“, – mintimis dalijosi V. Jermolovas.

Jis priminė, kad „Kvarkletas“ organizuoja įvairias staigmenas Lietuvos žmonėms, o pasirodymų formatas labai pozityvus, šventiškas ir nuotaikingas.

„Jau esame surengę keturias Tarptautinės moters dienos akcijas, Senjorų dieną bei kalėdinę akciją su muzikiniais kūriniais. Esame bičiuliai, kuriems gera vykdyti neatlygintinas akcijas – norime būti gerumo komanda, kuri ir kitus „užkrėstų“ daryti malonias staigmenas visiems“, – kolektyvo veiklą nupasakojo jo įkūrėjas.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Akibrokštas Kauno centre: ieškomas pastatų langus išdaužęs vandalas (foto, video)

Rekonstrukcijos darbai pradedami dar vienoje centrinėje Kauno gatvėje

Lietuvos pirkinių sąraše – vaistas koronavirusui gydyti

Kauno stotelės turi naują siaubą

Tarp naujausių koronaviruso atvejų Lietuvoje – dar vienas įvežtinis (papildyta)

Kaune bus pristatytas į gatves išvažiuojantis naujas nežymėtas policijos automobilis

Kauno rajono gyventojai kviečiami į tradicinę sveikatinimo stovyklą

Lietuvoje – 3 nauji koronaviruso atvejai

Pareigūnų „trikojis“ užfiksavo lakstūną: Kauno gatvėmis skriejo 148 km/val. greičiu

Valstybės dienos proga – pažintis su Kauno specialiosiomis tarnybomis