Lietuvoje patvirtinta dar 14 naujų koronaviruso infekcijos atvejų – Kas vyksta Kaune

Lietuvoje patvirtinta dar 14 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Asociatyvi / DELFI nuotr.

Penktadienio duomenimis, Lietuvoje patvirtinti jau 1399 koronaviruso atvejai. Pranešama apie 14 naujų koronaviruso atvejų, pasveiko 594 žmonės.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) gegužės 1 d. duomenimis, patvirtintų koronaviruso ligos atvejų skaičius konkretiems žmonėms – 1399. Sergančių žmonių skaičius – 760.

Per vakar dieną patvirtinta 14 naujų COVID-19 susirgimų. Mirusių nuo COVID-19 žmonių skaičius – 45, pasveikusių žmonių skaičius – 594. Izoliacijoje yra 531 žmogus.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos gegužės 1 d. 7 val. duomenimis, per vakar dieną ištirti 7213 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso. Iki šiol iš viso ištirti 132768 ėminiai.

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

Laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

NVC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT