Vonios kambarius įsirenginėja tarsi mini SPA: erdvius, komfortiškus, su įmantriais vandens maišytuvais – Kas vyksta Kaune

Vonios kambarius įsirenginėja tarsi mini SPA: erdvius, komfortiškus, su įmantriais vandens maišytuvais

Organizatorių nuotr.

Pavasaris – vienas aktyviausių laikotarpių, kai žmonės siekia atsinaujinti savo namus arba pabaigti anksčiau pradėtus darbus. Pasak specialisto, dabar lietuviai didelį dėmesį skiria ir vonios kambario komfortui bei estetikai.

Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ ne vieną dešimtmetį vonios kambario įranga prekiaujančios bendrovės ARV vadovas Aldas Adomaitis per visą šį laiką matė ne vieną mados tendencijų ir technologijų pokytį. Pasak jo, bene ryškiausia pastarųjų metų tendencija – vonios patalpa naujos statybos gyvenamose patalpose užima vis didesnį plotą.

„Tai lemia, kad pirkėjai dabar kur kas dažniau pageidauja laisvai pastatomų vonių. Laikai, kuomet daugiausia parduodavome nedideles, kampines vonias arba plastikines dušo kabinas, po truputį traukiasi į praeitį. Taip pat klientai dabar dažnai pageidauja montuojamų stiklo sienelių dušinėms ir nestandartinių
vandens maišytuvų. Pastarieji populiarūs arba labai minimalistinių, arba atvirkščiai – labai įmantrių formų, išsiskiriančių spalvų: juodi, aukso ir vario spalvos“, – pasakojo A. Adomaitis.

Aldas Adomaitis / Organizatorių nuotr.

Anot jo, akivaizdu, kad dabar žmonės į vonios kambarį žiūri labiau kaip į privatų mini SPA, kuriame turi būti maloni, atsipalaiduoti ir pailsėti leidžianti aplinka. Anksčiau tai dažniausiai buvo tiesiog vieta nusiprausti ar atlikti kitus reikalus ir greitai išeiti.

Kalbant apie medžiagas, šiuo metu savo pirkėjus turi ir ketaus, ir plastikinės bei akrilinės vonios, bet sparčiai populiarėja ir iš specialios silkstone medžiagos pagamintos vonios ir praustuvai.

„Tai labai tvirta, vientisa, atspari cheminiam ir mechaniniam valymui medžiaga iš marmuro miltelių ir rišiklio. Didelis privalumas, kad praustuvai bei vonios iš šios medžiagos pagal pirkėjo norus ir pageidavimus gali būti gaminami įvairių matmenų. Jei kalbėsime apie praustuvų dizainą, jau kurį laiką labai populiarūs ant vonios spintelių stalviršių pastatomi praustuvai, kuriuos lengva derinti prie vonios kambario dizaino“, – atkreipė dėmesį pašnekovas.

Vonios kambario įranga / Organizatorių nuotr.

Renkantis klozetus dabar visiškai dominuoja potinkinės sistemos, kurios yra praktiškesnės ir užima mažiau erdvės.

„Patys WC puodai yra pakabinami, bebriauniai, dabar daug kas juos renkasi padengtus specialia danga, kuri yra glotnesnė, lygesnė ir neleidžia vandens lašams kauptis ant glazūruoto paviršiaus. O tai jau valymo patogumas ir didesnė higiena“, – pastebėjo A. Adomaitis.

Pasak prekybininko, dabar jaučiamas didesnis susidomėjimas vonios įranga, nes karantino metu ilgą laiką daugelis parduotuvių nedirbo.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.