Daugelyje Kauno fontanų ištryško vanduo – Kas vyksta Kaune

Daugelyje Kauno fontanų ištryško vanduo

E. Šostakaitės nuotr.

Tradiciškai fontanų gyvenimas prasideda gegužės pradžioje, šiemet juos taip pat nuspręsta įjungti kaip artėjančios vasaros simbolį. Bendrovės „Kauno vandenys“ pranešime nurodoma, kad kasmet prieš sezono pradžią fontanai yra kruopščiai išvalomi, patikrinami vamzdynai, įvadai ir sklendės, atliekami kiti profilaktiniai darbai.

Vasaros sezonui fontanus įprastai paruošia ir prižiūri „Kauno vandenų“ gamybos skyriaus specialistai. Pasak jų, besiruošiant žiemos sezonui yra demontuojami vandens siurbliai ir purkštukai, o prieš atnaujinant fontanų darbą, minėti įrenginiai vėl sumontuojami.

Taip pat iš baseinų išrenkamos šiukšlės, išvalomi vamzdynai, kai kurie fontanai šiek tiek atnaujinami kosmetiškai.

„Kauno vandenys“ šią vasarą eksploatuos įvairiose miesto vietose išsidėsčiusius 12 fontanų ir du geriamojo vandens fontanėlius, esančius Rotušės aikštėje.

Bendrovė prižiūri fontanus Karo muziejaus ir Kauno valstybinio muzikinio teatro sodeliuose, ties Kauko laiptų papėde, Steigiamojo seimo, Rotušės ir Čečėnijos aikštėse. Taip pat – Dainavos, Kalniečių, Draugystės ir Vytauto parkuose bei šalia Kauno apskrities viešosios bibliotekos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT