Kauno koronaviruso dienoraštis #24 – Kas vyksta Kaune

Kauno koronaviruso dienoraštis #24

Skaitytojų nuotr.

Kiekvieną dieną „Kas vyksta Kaune“ portalą pasiekia ne vienas skaitytojo laiškas, kuriame pasidalinama miestui aktualiomis naujienomis. Šį antradienį kauniečiai pastebėjo ne itin ekologiškus vaizdelius Gailutės gatvėje, o Šarkuvos gatvėje užfiksuota speciali automobilio parkavimo technika. Kauniečiai nesikuklina pasidžiaugti ir gražiomis iniciatyvomis, vieni džiaugėsi plaunamais konteineriais, o kiti pasidalino šokio dienos pasveikinimu.

Rūkstantis dūmelis iš garažo

Skaitytojai pastebėjo, jog Panemunėje, Gailutės gatvės garažų kooperatyve rūksta neaiškūs dūmai. Skaitytojas susirūpino, jog tokia veikla nuodija ne tik aplinką, bet ir aplinkinius gyventojus.

„Gailutės gatvės garažų kooperatyve, nuodija atmosferą ir aplinkinius“, – vaizdo įrašą atsiuntęs skaitytojas atkreipė dėmesį į dangų kylančius dūmų debesis.

Sveikinimai šokio dienos proga

Šiandien minima tarptautinė šokio diena, ta proga, Kauno šokių kolektyvas nusprendė visus pasveikinti nuotaikingu šokio vaizdo įrašu. Nors karantino metu susiburti bendram šokiui nevalia, tačiau moterų grupė nusprendė šį iššūkį įveikti apjungiant šokėjų filmuotus šokio judesius į bendrą pasirodymą.

„Visiems linijinių šokių šokėjams ir visam mūsų klubui kasmet ši diena, balandžio 29 – ypatinga, švenčiame su visa šokių bendruomene Tarptautinę šokio dieną. Nors ir karantinas, salėse negalime šokti, bet optimizmo neprarandame ir šokame namuose“, – portalui parašė šokių klubo „Viena Linija“ vadovė, Renata Šalaševičienė.

Didelį automobilį statyti galima visur

Skaitytojus papiktino įmantriai pastatyto automobilio vaizdas daugiabučio kieme. Vairuotojas nepasikuklino ir visureigį pastatė čia pat ant šaligatvio, tuo pačiu užtverdamas šaligatvio praėjimą pėstiesiems.

„Mašinos pastatymas prie Šarkuvos gatvės 8–10 namo“, – pastebėjo skaitytojas Antanas.

Kelių eismo taisyklių (KET) 150.5 punkte nurodoma, jog ant vejos, šaligatvio (išskyrus tuos atvejus, kai ten stovėti leidžia stovėjimo būdą nurodantys kelio ženklai arba transporto priemonė nurodyta leidime, išduotame prekiauti viešoje vietoje renginių metu), taip pat sporto, vaikų žaidimo aikštelėse ir kitose transporto priemonių eismui (stovėjimui) neskirtose teritorijose.

Primename, kad pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 417 str. 2 d., sustojimas ir stovėjimas nesilaikant kelio ženklų ir ženklinimo reikalavimų vairuotojams užtraukia baudą nuo 30 iki 90 eurų.

Parkavimo ypatumai Šarkuvos g. / Skaitytojų nuotr.

Konteineriai plaunami ne tik dėl vaizdo įrašų

Kauniečiai džiūgauja matydami plaunamus ir dezinfekuojamus konteinerius daugiabučių kiemuose. Prieš mėnesį bendrovė „Kauno švara“ pradėjo dažniau dezinfekuoti buitinių atliekų konteinerius, tokiu būdu siekiama sulėtinti virusų plitimo tempus.

Tiesa, anksčiau „Kas vyksta Kaune“ skaitytojai užfiksavo šiek tiek komišką vaizdą, kai aplink dezinfekuojamą konteinerį lakstė ir operatorius, kuris greičiausiai bandė įamžinti bendrovės darbus, jog galėtų pasidalinti įrašu pranešime visuomenei.

„Tai šaunuoliai ko gero. Malonu regėt. Ne tik klipams skalbia. Operatoriaus aplink matyt nebuvo. Plovėjas dėvėjo kaukę. Darbavosi gana kruopščiai“, – džiaugėsi Šilainiuose gyvenanti skaitytoja.

Plaunami konteineriai / Skaitytojų nuotr.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Kauno koronaviruso dienoraštis – tai subjektyviomis skaitytojų nuomonėmis paremtas straipsnių ciklas, kuriame kviečiame kauniečius dalintis savo pastebėjimais. Portalo „Kas vyksta Kaune” redakcijos nuomonė nebūtinai sutampa su subjektyviomis skaitytojų nuomonėmis, iš kurių sudaromi dienoraščio įrašai.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.