Medicinos įstaigų darbuotojams – tūkstančiai litrų mineralinio vandens

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Virš 14 tūkst. litrų – tiek mineralinio vandens iki šiol medicinos įstaigoms dovanojo AB „Volfas Engelman“. Kaip teigia įmonės generalinis direktorius Marius Horbačauskas, tokiu įtemptu laikotarpiu svarbu vieniems kitus palaikyti, padėti.

„Jaučiame pareigą remti Lietuvos medikų bendruomenę, mūsų būdas tai daryti – dalintis mineraliniu vandeniu „Uniqa“. Tai darysime, kol tesis koronaviruso krizė“, – sako M. Horbačauskas.

Naujausia mineralinio vandens, natūraliai turinčio jodo, siunta praėjusią savaitę pasiekė Kėdainius, kur dar visai neseniai buvo kilęs skandalas dėl rastos dvigubos gyvsidabrio normos Kėdainių vandenvietėje. Kėdainių medicinos įstaigoms atgabenta daugiau nei 2300 litrų natūraliai jodo turinčio mineralinio vandens.

„Sužinoję apie geriamojo vandens problemas Kėdainiuose, susisiekėme su vietos medicinos įstaigomis. Džiaugiamės, kad dėl bendrų pastangų pavyko operatyviai susitarti ir pristatyti reikiamą vandens kiekį“, – sako M. Horbačauskas.

„Uniqa“ mineralinis vanduo / Organizatorių nuotr.

Nuo karantino pradžios Lietuvoje įmonė medicinos įstaigoms jau išdalino daugiau nei 19 tūkst. butelių, t. y. 14,4 tūkst. litrų, mineralinio vandens. Vanduo pristatytas ne tik ligoninėms, bet ir greitosios medicinos pagalbos stotims, poliklinikoms bei pirminės sveikatos priežiūros centrams.

Natūraliai jodo turintis vanduo „Uniqa“ yra vienas lengviausiai randamų natūralių jodo šaltinių. Jodas žmogaus organizmui yra ypač svarbus mineralas, kurio, kaip rodo „Unicef“ atliktas tyrimas, trūksta kas trečiam Lietuvos gyventojui.

Jodas svarbus normaliai energinių medžiagų apykaitai, normaliai nervų sistemos veiklai, normaliai skydliaukės hormonų gamybai ir normaliai skydliaukės veiklai ir normaliai odos būklei palaikyti.

„Uniqa“ mineralinis vanduo / Organizatorių nuotr.

„Medikams, kurie šiuo metu stovi pirmose fronto linijose ir kovoja su koronavirusu, itin svarbu patiems palaikyti stiprų imunitetą ir gerą sveikatą. Kiek galime, tiek prisidedame ir toliau prisidėsime prie sveikatos apsaugos specialistų gerovės“, – sako M. Horbačauskas.

Vanduo gabentas į Kauną, Klaipėdą, Prienus, Kaišiadoris, Kelmę, Šalčininkus, Druskininkus, Šilalę, Mažeikius, Šilutę, Varėną, Kupiškį, Jonavą, Alytų, Akmenę, Ukmergę ir Kėdainius.

„Uniqa“ mineralinis vanduo AB „Volfas Engelman“ produktų krepšelį papildė 2019-ųjų pavasarį, kai Druskininkų rajone, Gerdašių kaime, buvo atidaryta šio mineralinio vandens gamykla. Šioje vietoje yra vienintelis Lietuvoje gręžinys, kuriame natūraliai aptinkamas jodas. Bendrovė į gamyklą (gręžinį, statybas, įrangą ir kt.) investavo 4 mln. eurų.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Skelbiama renginių programa Valstybės dienai paminėti

Kaliniai galės išeiti į laisvę anksčiau laiko: prašo supratingumo

Stipriai alkoholio padauginę vyrai griebėsi peilių: vienas atsidūrė ligoninėje, o kitas – areštinėje

Karaliaus Mindaugo karūnavimo dienos proga kaunietė sukūrė drabužių kolekciją patriotams

Po karantino tūkstančiai vis dar prastovose: darbo inspekcija tikrins priežastis

Kauniečio V. Vauros sukurtas produktas įvertintas jaunojo dizainerio prizu

Šauktiniai galės atidėti privalomąją karo tarnybą: papildytas išimčių sąrašas

Muitininkai sulaikė cigarečių kontrabandą vertą daugiau nei 4,8 mln. eurų

Kaune rastas atlikėjos E. Škudzinskienės kūnas

Kauniečiai pastebėjo, jog ant Pelėdų kalno neliko Lietuvos vėliavos: reklama svarbiau už trispalvę?