Dėl remonto darbų keisis traukinių Kaunas-Vilnius tvarkaraščiai

Asociatyvi, R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

„Lietuvos geležinkelių“ grupės bendrovė „LG Keleiviams“ atkreipia keleivių dėmesį, kad dėl Vilniaus geležinkelio stotyje (VGS) atliekamų tunelio remonto darbų keisis dalies esamų maršrutų tvarkaraščiai.

Planuojantys būtinąsias keliones, raginami atkreipti dėmesį į tvarkaraščių pokyčius, kurie nuo gegužės 1 d. įsigalios maršrutuose Vilnius–Kena–Vilnius, Vilnius–Turmantas–Vilnius, Jašiūnai–Vilnius, Varėna–Vilnius, Vilnius–Trakai–Vilnius ir Vilnius–Kaunas.

Bendrovės pranešime spaudai nurodoma, kad konkretūs tvarkaraščių pokyčiai, galiosiantys nuo gegužės 1 d. iki 20 d. bus paskelbti rytoj, balandžio 28 d., internetinėje svetainėje www.traukiniobilietas.lt.

Remonto darbai VGS pradėti dar balandžio 6 d. – demontuojamas antrosios požeminės perėjos tunelis. Tunelis buvo avarinės būklės, keleiviai jau kurį laiką juo nesinaudojo. Demontavimo darbus atliekanti įmonė patikino, kad šiuo sudėtingu laikotarpiu laikysis visų saugumo priemonių. Įvertinta ir tai, kad dėl sumažėjusio kelionių srauto remontas sukels mažesnius nepatogumus keleiviams.

Planuojama, kad tunelio demontavimas bus baigtas gegužės pabaigoje. Nuo balandžio 6 d., aptvėrus darbų teritoriją, į pirmąjį peroną keleiviai negali patekti per kairįjį stoties sparną (nuo troleibusų stotelės). Judėjimas į šį peroną vyksta per geležinkelio stoties pastatą arba einant dešiniuoju jo sparnu.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams