Viceministras: koronaviruso kreivė plokštėja

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvoje užsikrėtimo koronavirusu kreivė nekyla, tačiau būtina ir toliau atsakingai laikytis karantino sąlygų, teigia sveikatos apsaugos viceministras Algirdas Šešelgis.

„Mes matome kiekvieną rytą statistiką pagal atliktų tyrimų skaičių, kurių diena iš dienos daugėjo, tai matome, kad nustatytų naujų atvejų, jų skaičius nekyla. Tai reiškia, kad mūsų koronaviruso kreivė nekyla, ji plokštėja. Noriu padėkoti visiems, kurie laikėsi rekomendacijų“, – LRT radijui sakė viceministras A. Šešelgis.

Jis pabrėžė, kad apribojimų sušvelninimas daliai verslo nereiškia karantino sąlygų atšaukimo, todėl tiek gyventojai, tiek ir pats verslas turi jų paisyti.

„Vyriausybės sprendimo, kuris buvo priimtas trečiadienį, tikrai nevadinčiau karantino švelninimu, tai yra tiesiog leidžiama daugiau veiklų pradėti po truputį vėl grįžti ir tas veiklas organizuoti ir paslaugas teikti žmonėms. Nė viena karantino sąlyga, reikalavimas yra nesušvelnintas ir neatkeistas. (…) Prašymas: laikykitės tų pačių reikalavimų, laikykitės atstumo, dėvėkite kaukes, nedalyvaukite grupiniuose susibūrimuose (…)“, – rekomendavo viceministras.

Sekmadienio rytą pateiktais Sveikatos apsaugos ministerijos duomenimis, Lietuvoje nustatyta 12 naujų koronaviruso atvejų, bendras užsikrėtusiųjų skaičius išaugo iki 1438. Ankstesniąją parą nustatyta 16 naujų atvejų.

Pasveikusiais šiuo metu laikomi 467 asmenys, mirė 41 sergantis žmogus.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Privalomą karo tarnybą pradėjo apie 650 jaunuolių – tarp jų net 21 mergina

Gedimai Registrų centre palietė ir bedarbius: vėluojančių išmokų teks palaukti

Prezidentūra nusiteikusi kategoriškai – laukia A. Verygos paaiškinimo

Įspėjimas gyventojams: link Kauno atkeliauja smarki liūtis

Kauniečius Vilnius pasitinka milžiniškomis spūstimis

„Sodra“ paskelbė išmokų kalendorių: kai kuriems gali tekti laukti iki mėnesio galo

Šalies didžiosios upės arti hidrologinės sausros ribos

Pirmadienį vos vienas pilietis nepakluso prievolei dėvėti kaukę: atsisakė ir mokėti baudą

Koronavirusas Kaune: infekcija užsikrėtė dar vienos ligoninės darbuotojas

Koronavirusas toliau plinta Lietuvoje: per parą užfiksuota 17 naujų susirgimų