Lietuvoje – 12 naujų koronaviruso infekcijos atvejų – Kas vyksta Kaune

Lietuvoje – 12 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Asociatyvi / G. Reistaičio nuotr.

Sekmadienio ryto duomenimis, Lietuvoje nustatyti jau 1438 koronaviruso atvejai. Pranešama apie 12 naujų koronaviruso atvejų, pasveiko 467 žmonės.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) balandžio 26 d. 7 val. duomenimis, Lietuvoje patvirtinti 1438 ligos atvejai.

Per vakar dieną patvirtinta 12 naujų teigiamų ėminių, taip pat per vakar dieną ištirta 5540 ėminių dėl įtariamo koronaviruso.

Iki šiol iš viso ištirti 104488 ėminiai dėl įtariamo koronaviruso. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) balandžio 25 d. 18 val. duomenimis, mirčių nuo koronaviruso skaičius Lietuvoje – 41, pasveikusiųjų – 467 (iš jų 94 medikai).

NVC primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT