„Circle K“ kartu su „Bolt“ pradeda teikti naują paslaugą – Kas vyksta Kaune

„Circle K“ kartu su „Bolt“ pradeda teikti naują paslaugą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Kanados kapitalo degalinių tinklas „Circle K“ bendradarbiaus su pavėžėjimo paslaugų platforma „Bolt“, per kurią patiekalus iš degalinių greitojo maisto restorano meniu ir bendro asortimento, taip pat būtiniausių higienos priemonių bus galima įsigyti nuotoliniu būdu.

Kaip rašoma bendrovė pranešime spaudai, neterminuota bendradarbiavimo sutartis Lietuvoje įsigaliojo balandžio 20 dieną, „Circle K“ su „Bolt“ bendradarbiaus ir Latvijoje bei Estijoje.

Nuotolinio „Circle K“ maisto užsakymo paslauga per programėlę „Bolt Food“ startavo Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje, artimiausiu metu tikimasi įžengti į Panevėžio ir Šiaulių rinkas.

„Šiuo sudėtingu visai ekonomikai metu savo veiklą plečiame diegdami sprendimus, kurie išlaikytų socialinę distanciją ir mažintų galimų tiesioginių kontaktų kiekį. Vertindami klientų poreikius apie panašų bendradarbiavimą svarstėme jau kuris laikas, pandemija tiesiog paspartino planų įgyvendinimą.

Kartu tikimės suaktyvinti ekonominį aktyvumą, kuris padeda išlaikyti darbo vietas ir mokėti mokesčius ne tik mums, bet ir mūsų verslo partneriams – gamintojams, prekių ir paslaugų tiekėjams“, – pranešime cituojamas „Circle K Lietuva“ generalinis direktorius Skirmantas Mačiukas.

Per „Bolt Food“ programėlę iš „Circle K“ degalinių galės užsisakyti dešrainių, mėsainių, įvairių sumuštinių, taip pat salotų, avižinės košės, kepinių, saldžių ar sūrių užkandžių, makaronų, sausų pusryčių, šaltų gėrimų. Į programėlės asortimentą įtrauktos ir būtinosios bei higienos prekės, tokios kaip drėgnos servetėlės rankoms, rankų dezinfekantas.

„Circle K“ kol kas neprognozuoja, kokius pardavimus padės pasiekti partnerystė su „Bolt“.

Daugiau kaip 900 darbo vietų įkūrusi „Circle K“ yra didžiausia pagal pajamas Lietuvos mažmeninės naftos prekybos bendrovė. Didžiąją dalį jos degalinių tinklo sudaro viso aptarnavimo degalinės – jų yra 77, dar 11 – automatinės. Pagal 2019 metais sumokėtus mokesčius „Circle K“ Lietuvoje užėmė šeštą vietą.

Kaip skelbta anksčiau, balandžio 2 dieną ir degalinių tinklas „Saurida“ pranešė, kad suteiks galimybę būtiniausius maisto, higienos, buitinės chemijos produktus įsigyti internetinėje parduotuvėje ir juos atsiimti artimiausioje tinklo degalinėje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA