Kauno policija sučiupo rimtą vagį su dideliu kiekiu narkotinių medžiagų – Kas vyksta Kaune

Kauno policija sučiupo rimtą vagį su dideliu kiekiu narkotinių medžiagų

Kauno apskrities VPK nuotr.

Kaip skelbia Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK), profesionaliai dirbdami pareigūnai šeštadienį sulaikė jonaviškį, o šiandien šiam dar ir paskirta griežčiausia kardomoji priemonė. Jaunas vyras yra įtariamas įvykdęs ne vieną nusikalstamą veiką.

Kauno apskrities VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai, turėdami informacijos apie galimą neteisėtą veiką, balandžio 18 d. Jonavos ir Kaišiadorių rajonuose atliko kratas, kurių metu buvo rasti ne tik įvairūs darbo įrankiai, bet ir du motociklai bei keturratis.

Įtariama, kad visi šie rasti daiktai yra vogti. Taip pat buvo rastas ir paimtas didelis kiekis galimai narkotinių medžiagų. Tą pačią dieną pareigūnai sulaikė 24 metų jonaviškį, kuriam pareiškė įtarimus dėl galimai įvykdytų vagysčių ir neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis.

Vyrui balandžio 20 d. buvo paskirtas suėmimas trims mėnesiams, o Kauno apskrities VPK Jonavos rajono policijos komisariato pareigūnai toliau tęsia šį ikiteisminį tyrimą.

Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d., 178 str. 2 d. ir 260 str. 1 d., asmeniui gresia laisvės atėmimas nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT