Kauniečiai užplūdo atidarytus didžiuosius prekybos centrus - Kas vyksta Kaune

Kauniečiai užplūdo atidarytus didžiuosius prekybos centrus

Kas vyksta Kaune nuotr.

Vyriausybei sušvelninus karantino reikalavimus ir pradėjus dirbti didiesiems prekybos centrams, šeštadienio dieną Kaune fiksuojamos didelės žmonių eilės prie įėjimų į parduotuves.

Nuo kovo 16 dienos neveikusios didžiosios parduotuvės šį savaitgalį turi atlaikyti itin didelį klientų antplūdį. Pirkėjai, kad patektų į parduotuves, kai kur turi laukti ir pusvalandį.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ duomenimis, daugiausiai žmonių prie įėjimų į parduotuves fiksuojama prie prekybos centrų „Senukai„, „Depo“ Šilainiuose, taip pat prie „Moki-veži“ parduotuvės.

Pastebima, kad prekybininkai šį savaitgalį ėmėsi kur kas griežtesnių apsaugos priemonių: prie parduotuvių iėjimo dezinfekuojami pirkinių vežimėliai, į parduotuves griežtai neįleidžiami žmonės be apsauginių kaukių, ribojamas jų skaičius viduje.

Tuo tarpu premjeras Saulius Skvernelis, stebintis išaugusį žmonių judėjimą primena, kad karantinas šalyje sušvelnintas, tačiau nėra atšauktas ir jo sąlygų privalu laikytis.

Anot jo, leidus vėl dirbti daliai parduotuvių, susirūpinimą kelia situacija kai kuriose iš jų, todėl savaitgalį tikrinti prekybininkus bus pasitelkiama ir policija.

„Ketvirtadienį parduotuvės ir įmonės pradėjo dirbti. Deja, bet matant situaciją dalyje jų, šalia kai kurių iš jų, taip pat ir kai kuriose viešosiose erdvėse, susidaro įspūdis, tarsi Vyriausybė jau būtų atšaukusi karantiną… Norėčiau priminti, kad to nebuvo padaryta. Karantinas neatšauktas, atsipalaiduoti vis dar negalime!“ – feisbuke rašė premjeras.

Jis ragino ir verslo atstovus, ir jų klientus būti atsakingais ir sąmoningais, įvertinti, kad pandemija nesibaigė, o rizikos lieka labai didelės.

„Nesinorėtų, kad kitą trečiadienį Vyriausybė būtų priversta atšaukti ką tik priimtus sprendimus“, – pridūrė jis.

Trečiadienį Vyriausybė leido vėl dirbti ne maisto parduotuvėms, išskyrus esančias didžiuosiuose prekybos centruose, taip pat smulkioms remonto, buities paslaugų įmonėms, turinčioms atskirą įėjimą iš lauko.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA