Laisvės alėjos tuštėjimo metas – verslininkai atlaisvina patalpas | Kas vyksta Kaune

Laisvės alėjos tuštėjimo metas – verslininkai atlaisvina patalpas

R. Tenio nuotr.

Karantino draudimai ir sunkmetis skaudžiai kirto Kauno verslininkams. Populiariausioje Lietuvoje gatvėje stebimos kraustynės, kai patalpų nuomininkai skuba atlaisvinti naudotas patalpas.

Portalo „Kas vyksta Kaune“ fotografas užfiksavo, kad bent keliose ilgą laiką Laisvės alėjoje veikusiose parduotuvėse tuštinamos lentynos, nuimamos reklaminės iškabos.

[galerija kiek=”12″]

Šiuo metu Laisvės alėja – visiškai tuščia, veikia vos viena kita kavinė, teikianti maistą išsinešimui.

Patalpų savininkams po koronaviruso sunkmečio teks ieškoti lankstesnių sprendimų, kaip prisitraukti naujų nuomininkų.

Vyriausybė po mėnesį trukusių suvaržymų trečiadienį leido kai kuriems verslams atnaujinti veiklą. Palengvinimai verslui galioja su sąlyga, jog bus paisoma saugumo, priešingu atveju numatomos sankcijos, o suvaržymai gali sugrįžti.

Vėl gali dirbti ne maisto parduotuvės, turinčios atskirą įėjimą iš lauko. Atnaujinti veiklą gali visos smulkios remonto, buities paslaugų įmonės, įskaitant ir veikiančias didžiuosiuose prekybos centruose.

Parduotuvės ir paslaugų vietos turės reguliuoti klientų srautus – užtikrinti 10 kvadratinių metrų plotą vienam žmogui arba vienu metu aptarnauti tik vieną pirkėją, o paslaugų įmonėse tiesioginis kontaktas su klientu turi trukti ne ilgiau kaip 20 minučių.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA