Lietuvoje nustatytas dar 21 koronaviruso infekcijos atvejis – Kas vyksta Kaune

Lietuvoje nustatytas dar 21 koronaviruso infekcijos atvejis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Penktadienio ryto duomenimis, Lietuvoje nustatyti jau 1149 koronaviruso atvejai. Pranešama apie 21 naują koronaviruso atvejį, pasveiko 210 žmonių.

Nacionalinės visuomenės sveikatos priežiūros laboratorijos (NVSPL) balandžio 17 d. 7.00 val. surinktais duomenimis, Lietuvoje patvirtinti 1149 koronaviruso atvejai.

Per vakar dieną patvirtintas 21 naujas užsikrėtimas infekcija, taip pat per vakar ištirti 4564 ėminiai.

Iki šiol iš viso ištirta 53101 ėminys dėl įtariamo koronaviruso. Šie duomenys surinkti iš visų laboratorijų, kuriuose šie tyrimai atliekami.

Koronaviruso tyrimai / Visuomenės informavimo grupės nuotr.

Laboratorijos teikia bendrą iš gautų ėminių nustatytą koronaviruso infekcijų skaičių. Į šį skaičių įeina tiek naujai nustatytieji atvejai, tiek pakartotiniai.

Sveikatos apsaugos ministerija primena, kad žmogus bus laikomas pasveikusiu, kai du iš eilės atlikti pakartotiniai testai dėl koronaviruso infekcijos, esant ne mažesniam nei paros intervalui, bus neigiami.

Arba praėjus 37 dienoms nuo diagnozuoto užsikrėtimo, jei dėl tam tikrų priežasčių vėlesni tepinėliai dėl viruso nebus ištirti. Jei atlikus pakartotinį tyrimą bus gautas teigiamas atsakymas, šeimos gydytojas tęs paciento stebėseną bei gydymą ir siųs pakartoti tyrimą ne anksčiau kaip po 14 dienų.

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro (NVSC) balandžio 17 d. duomenimis, Lietuvoje: mirčių nuo koronaviruso skaičius – 32, pasveikusiųjų – 210.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT