Dalis prekybos tinklų ilgina darbo laiką

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prekybos tinklai „Lidl“ ir „Rimi“ skelbia ilginantys dėl karantino anksčiau sutrumpintą parduotuvių darbo laiką, tuo metu „Maxima“, „Iki“ ir „Norfa“ kol kas to neplanuoja.

„Rimi“ nuo antradienio ilgina dešimties parduotuvių darbo laiką Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Palangoje, o dvi parduotuvėse Vilniuje tik sekmadieniais dirbs trumpiau.

„Kelis kartus pratęsus karantiną, pirkėjai jau prisitaikė prie jo sąlygų bei laikosi rekomendacijų prekybos centruose lankytis rečiau, taip pat rinktis laiką, kai parduotuvėse mažiau pirkėjų.

Dalis jų į parduotuves mieliau užsuka anksti rytais arba vėliau vakarais, taip pat renkasi parduotuves arčiau namų, priemiesčiuose“, – pranešime sakė „Rimi Lietuvos“ Prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

„Lidl“ nuo praėjusio ketvirtadienio taip pat pailgino darbo laiką – visos tinklo parduotuvės vėl dirba nuo 8 iki 22 valandos.

Pasak „Lidl“ vadovo Radostin Roussev-Peine (Rusevo-Peino), šiuo metu situacija normalizavosi, pirkėjų srautas papildomai kontroliuojamas, žmonės pageidauja turėti daugiau galimybių.

„Norfos“ atstovo spaudai Dariaus Ryliškio teigimu, per karantiną darbo laikas sutrumpėjo tik ne daugelyje parduotuvių, o daugelyje jis tik pakoreguotas – dirbti pradedama ir baigiama anksčiau, o šios tvarkos kol kas keisti neplanuojama, nes nesibaigė karantinas.

Pasak „Maximos“ komunikacijos ir korporacinių reikalų departamento direktorės Ernestos Dapkienės, kol kas parduotuvės toliau dirba nuo 9 val. iki 20 val.

„Iki“ atstovai BNS taip pat teigė, jog kol kas darbo laiko ilginti neplanuojama.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Kauno rajone pristatytas interaktyvus kapinių žemėlapis

Vėlinių savaitgalio išvakarėse - žinia iš prezidento ir svarbūs patarimai iš ministerijos

Sekmadienį įsigalioja nauji alkoholio prekybos draudimai

N. Pareigytė koronavirusu galėjo užsikrėsti populiariame Kauno naktiniame klube

O. Vyšniauskas Kaune sumainė žiedus su 20 metų jaunesne mylimąja

Lietuva įteikė protesto notą Baltarusijai, dėl dalinai uždarytos sienos

Ilgąjį Vėlinių savaitgalį policija stiprina pajėgas

Grožio paslaugas Kaune teikusiai merginai teks atsakyti teisme

Gatvei, kurioje gyvena S. Skvernelis, dieną po rinkimų - dar virš 100 tūkst. eurų

Blogėjant koronaviruso situacijai, Lietuvoje gali būti įvestas visuotinis karantinas