Antra para uždarytame Kaune: keliautojų sumažėjo, bet pažeidimų skaičius stebina – Kas vyksta Kaune

Antra para uždarytame Kaune: keliautojų sumažėjo, bet pažeidimų skaičius stebina

Kauno apskrities VPK nuotr.

Antrąją parą, nuo balandžio 11 d., 20.00 val., iki balandžio 12 d., 20.00 val., kuomet visoje šalyje ribojami įvažiavimai į savivaldybes, į Kauno miestą neįvažiavo 505 automobiliai. Kaip nurodoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime, dar apie šimtas automobilių nepateko į miestus ir miestelius Jonavos, Kaišiadorių ir Kėdainių rajonuose, daugiausiai – pastarajame.

Sekmadienį patikros postuose dirbantiems pareigūnams gyventojų pasiteisinimai, rodos, po pirmos dienos įspūdžio nebedarė, o ir srautai smarkiai sumažėjo. Tačiau kas tikrai nustebino – įvairių išaiškintų pažeidimų skaičius. Neapsieita be protokolų, kai kurie asmenys sulaikyti.

Pirmoji para: į Kauną neįvažiavo beveik 3,5 tūkst. automobilių 12 nuotr.

Lygiai vidurnaktį Kaune, Vaišvydavos pl., esančiame poste patikrinimui sustabdyto į Kauną važiuojančio automobilio „Volvo“ vairuotojas (gim. 1998 m.) ir keleivis (gim. 2000 m.) pareigūnams sukėlė įtarimų, elgėsi nenatūraliai.

Pasirodo, įtarimai išties pagrįsti. Apžiūros metu buvo rasta galimai narkotinės medžiagos, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d., dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Svarbu: visam savaitgaliui uždaryti įvažiavimai į Kauną 27 nuotr.

Šiandien, apie 10 val., buvo gautas pranešimas, jog Kaune, Šilainių seniūnijos teritorijoje, jauną vyrą sumušė ir kuprinę su kompiuteriu bei grynaisiais pinigais pasisavino trys asmenys, kurie pasišalino automobiliu „Chrysler“.

Po daugiau nei pusvalandžio Šilainių pl. esančiame patikros poste buvo sustabdytas automobilis „Chrysler“, kurį vairavo vyras (gim. 1996 m.), kartu su juo važiavo dar du vyrai (gim. 1990 m. ir 1986 m.). Vienas iš jų pareigūnams nesibodėjo pateikti ne savo, o nukentėjusiojo asmens dokumentą. Visi trys vyrai buvo sulaikyti.

Nustatyti ir įvairūs KET pažeidimai: du neblaivūs vairuotojai (lengvas girtumo laipsnis, vienas vairuotojas – pradedantysis), vienas neblaivus dviračio vairuotojas (lengvas girtumas), trys vairuotojai, neturintys teisės vairuoti transporto priemones, dešimtis automobilių, kurie neregistruoti, be techninės apžiūros ar privalomojo draudimo.

Pareigūnai pravažiuojantiems, kurie neturėjo apsaugos priemonių, ir šiandien dalijo medicinines kaukes, papildomai patruliavo viešose vietose.

Kauno apskrities VPK primena, kad visą šventinį savaitgalį dirba ir informaciją gyventojams teikia policijos informacijos centras. Turint klausimų, prieš vykstant į kelionę rekomenduojame skambinti nemokamu informaciniu telefonu 8 700 600 00.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.