Antra para uždarytame Kaune: keliautojų sumažėjo, bet pažeidimų skaičius stebina

Kauno apskrities VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antrąją parą, nuo balandžio 11 d., 20.00 val., iki balandžio 12 d., 20.00 val., kuomet visoje šalyje ribojami įvažiavimai į savivaldybes, į Kauno miestą neįvažiavo 505 automobiliai. Kaip nurodoma Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) pranešime, dar apie šimtas automobilių nepateko į miestus ir miestelius Jonavos, Kaišiadorių ir Kėdainių rajonuose, daugiausiai – pastarajame.

Sekmadienį patikros postuose dirbantiems pareigūnams gyventojų pasiteisinimai, rodos, po pirmos dienos įspūdžio nebedarė, o ir srautai smarkiai sumažėjo. Tačiau kas tikrai nustebino – įvairių išaiškintų pažeidimų skaičius. Neapsieita be protokolų, kai kurie asmenys sulaikyti.

Pirmoji para: į Kauną neįvažiavo beveik 3,5 tūkst. automobilių 12 nuotr.

Lygiai vidurnaktį Kaune, Vaišvydavos pl., esančiame poste patikrinimui sustabdyto į Kauną važiuojančio automobilio „Volvo“ vairuotojas (gim. 1998 m.) ir keleivis (gim. 2000 m.) pareigūnams sukėlė įtarimų, elgėsi nenatūraliai.

Pasirodo, įtarimai išties pagrįsti. Apžiūros metu buvo rasta galimai narkotinės medžiagos, pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 2 d., dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti.

Svarbu: visam savaitgaliui uždaryti įvažiavimai į Kauną 27 nuotr.

Šiandien, apie 10 val., buvo gautas pranešimas, jog Kaune, Šilainių seniūnijos teritorijoje, jauną vyrą sumušė ir kuprinę su kompiuteriu bei grynaisiais pinigais pasisavino trys asmenys, kurie pasišalino automobiliu „Chrysler“.

Po daugiau nei pusvalandžio Šilainių pl. esančiame patikros poste buvo sustabdytas automobilis „Chrysler“, kurį vairavo vyras (gim. 1996 m.), kartu su juo važiavo dar du vyrai (gim. 1990 m. ir 1986 m.). Vienas iš jų pareigūnams nesibodėjo pateikti ne savo, o nukentėjusiojo asmens dokumentą. Visi trys vyrai buvo sulaikyti.

Nustatyti ir įvairūs KET pažeidimai: du neblaivūs vairuotojai (lengvas girtumo laipsnis, vienas vairuotojas – pradedantysis), vienas neblaivus dviračio vairuotojas (lengvas girtumas), trys vairuotojai, neturintys teisės vairuoti transporto priemones, dešimtis automobilių, kurie neregistruoti, be techninės apžiūros ar privalomojo draudimo.

Pareigūnai pravažiuojantiems, kurie neturėjo apsaugos priemonių, ir šiandien dalijo medicinines kaukes, papildomai patruliavo viešose vietose.

Kauno apskrities VPK primena, kad visą šventinį savaitgalį dirba ir informaciją gyventojams teikia policijos informacijos centras. Turint klausimų, prieš vykstant į kelionę rekomenduojame skambinti nemokamu informaciniu telefonu 8 700 600 00.

38 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams