Kauno klinikos turi savo patikros punktą: ištyrė jau 677 darbuotojus – Kas vyksta Kaune

Kauno klinikos turi savo patikros punktą: ištyrė jau 677 darbuotojus

Kauno klinikų nuotr

Kauno klinikose jau keletą savaičių veikia ligoninės darbuotojams skirtas patikros dėl COVID-19 drive-in punktas. Darbuotojai į patikros punktą gali atvažiuoti savo automobiliu iš anksto numatytu laiku, siekiant maksimaliai apsaugoti darbuotojus nuo infekcijos plitimo.

Kaip rašoma Kauno klinikų pranešime spaudai, punkte Kauno klinikų sveikatos priežiūros specialistai tiriami pagal rizikos lygį, atsakymas jiems pateikiamas per 24 valandas atlikus tyrimą. Per dieną ištiriama iki 80 darbuotojų.

Iš viso iki šios dienos Kauno klinikose ištirta 677 darbuotojų, visų jų atsakymai dėl COVID-19 – neigiami. Pirmiausiai tiriami Kauno klinikų medikai, kuriems pasireiškia ūmi kvėpavimo takų infekcija – karščiavimas ir bent vienas ūmios kvėpavimo takų infekcijos požymių: kosulys, apsunkintas kvėpavimas.

Taip pat tiriami kontaktą su galimu COVID-19 infekuotu pacientu turėję ir iš saviizoliacijos į darbus grįžtantys Kauno klinikų darbuotojai.

Tyrimų atlikimo dažnumas ir apimtis priklauso nuo Kauno klinikų Laboratorinės medicinos klinikoje atliekamų tyrimų skaičiaus ir galimybių.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT