G.Surplys paaiškino, kaip bus ribojamas judėjimas Velykų savaitgalį (patikslinta)

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Visuomenės informavimo grupės vadovas Giedrius Surplys antradienį Vyriausybėje sakė, kad kol kas negali įvardinti konkrečių priemonių, kurių bus imtasi, siekiant neįleisti žmonių į miestus ir miestelius Velykų savaitgalį. Tačiau teigė, kad ši tvarka turėtų pradėti galioti naktį iš ketvirtadienio į penktadienį. Tačiau premjeras Saulius Skvernelis patarėjo žodžius skubėjo tikslinti.

Dėl šios tvarkos trečiadienį apsispręs Vyriausybė.

„Detalės bus žinomos rytoj, sprendimai tada bus priimami. Dabar mes turime bendrą principą – žmonės turėtų susilaikyti nuo kelionių. Bus pasitelkit pareigūnai, kurie tikrins įvažiavimą į miestus ir miestelius. Taip pat bus paprašyta savivaldybių, kad kai kuriuos kelius užtvertų, kad turėtume mažiau patikros punktų. Žmonėms, kurie turi nekilnojamojo turto, jiems bus leidžiama ten vykti“, – detales pasakojo G. Surplys.

Jis priminė ir išskirtinius atvejus.

„Taip pat išskirtiniai atvejai – laidotuvės, sunkūs ligos atvejai, būtinas vykimas į darbą. Tas sprendimas turėtų įsigalioti nuo penktadienio, preliminariai, ketvirtadienio vidurnaktį. Ir galioti visas Velykines dienas. Bet detalės bus ryt, kai bus priimti visi galutiniai sprendimai“, – sakė Visuomenės informavimo grupės vadovas G. Surplys.

Tačiau patarėjo žodžius vėliau patikslino premjeras Saulius Skvernelis. Kaip Delfi teigė premjeras, tikslus laikas bus aiškus tik po trečiadienį vyksiančio Vyriausybės posėdžio.

„Ir tikslus laikas, ir vykimo į kitus miestus ribojimo tvarka paaiškės po trečiadienio Vyriausybės posėdžio. Galiu patikinti, kad jokie ribojimai ketvirtadienį neprasidės, kalbame apie penktadienį,“ – teigė premjeras.

Paprašytas patikslinti, S. Skvernelis teigė nenorįs iš anksto spekuliuoti ir prašė sulaukti Vyriausybės sprendimų.

Apie šį pasiūlymą pirmadienį pranešė premjeras Saulius Skvernelis. Jis teigė, kad būtent šis šventinis savaitgalis bus kritinis. Nauji koronaviruso susirgimo atvejai neauga sprogstančiu greičiu, todėl būtina Velykų laikotarpiu užtikrinti tvarką.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

154 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Netikėtas posūkis: sudegusiame name rastas kūnas gali būti šaulio

Aukščiausia šalies valdžia reiškia užuojautą dėl nužudyto pareigūno

Beveik po dešimtmečio pertraukos Lietuvoje išaugo alkoholio sukeltų mirčių skaičius

Veiksmo filmo scenarijus: ginkluotas vyras nušovė policijos pareigūną ir pabėgo (atnaujinta)

Naujausi duomenys: per parą Lietuvoje užfiksuoti 6 koronaviruso infekcijos atvejai

Kauno stadioną statę turkai liko skolingi dviem dešimtims Lietuvos įmonių

5 priežastys, kodėl verta rinktis plaukų šalinimą lazeriu

Avarija netoli „Megos“ – nutįso kilometrinės transporto priemonių eilės

IX forto monumentą iš tamsos išplėšė apšvietimas autoriui atminti

Sukčiai nesnaudžia: kompiuterį pasiėmė, o pinigų taip ir nepervedė