Vyriausybėje – pasitarimas dėl laboratorijų pajėgumų, greitųjų testų ir egzaminų

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Premjero Sauliaus Skvernelio vadovaujamas Vyriausybės komitetas pirmadienį aptars situaciją dėl laboratorijų pajėgumų didinimo atliekant koronaviruso testus, greitųjų testų naudojimo tvarką ir galimus sprendimus dėl brandos egzaminų.

„COVID-19 komiteto darbotvarkėje – informacija apie laboratorijų pajėgumų didinimą, greitųjų testų naudojimo tvarka, nuotolinio ugdymo aktualijos ir galimi sprendimai dėl egzaminų“, – BNS pirmadienį sakė ministro pirmininko atstovas spaudai Tomas Beržinskas.

Lietuvoje pastarosiomis dienomis atliekama daugiau kaip po 2 tūkst. koronaviruso tyrimų per dieną, bet premjeras yra sakęs, kad šį skaičių ketinama padidinti iki 5 tūkst.

Lietuvos yra įsigijusi apie pusę milijono vienetų greitųjų testų koronaviruso infekcijai nustatyti.

Siekiant sulėtinti koronaviruso plitimą, Lietuvoje kovo 16 dieną uždarytos mokyklos, darželiai ir universitetai. Nuo kovo 30 dienos mokyklose prasidėjo ugdymas nuotoliniu būdu.

Pirmadienį – ministrų ir miesto merų koronaviruso klausimų aptarimas

Sveikatos apsaugos, socialinės apsaugos ir darbo bei vidaus reikalų ministrai pirmadienį aptars su merais kylančius klausimus dėl koronaviruso pandemijos ir karantino metu įvestų priemonių vykdymo.

Kaip BNS sakė vidaus reikalų ministrės atstovė spaudai Božena Zaborovska-Zdanovič, nuotolinės konferencijos metu ketinama aptarti aktualiausius klausimus dėl gyventojų saviizoliacijos, viešosios tvarkos užtikrinimo.

Taip pat bus aptariami sprendimai dėl darbuotojų prastovų, atlyginimų mokėjimo.

Šalyje karantinas įvestas iki balandžio 13-osios. Jo metu uždarytos švietimo, ugdymo, kultūros, sporto, laisvalaikio įstaigos, barai ir kavinės, išskyrus maistą išsinešimui, draudžiami renginiai, neteikiamos nebūtinos paslaugos, neveikia parduotuvės, išskyrus maisto prekių, vaistines, degalines. Gyventojai raginami neiti iš namų.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

IX forto monumentą iš tamsos išplėšė apšvietimas autoriui atminti

Sukčiai nesnaudžia: kompiuterį pasiėmė, o pinigų taip ir nepervedė

„Kaunas Jazz“ sugrįžta: jau kitą savaitgalį atidarys jubiliejinį sezoną

G. Nausėda įvardijo savo siekius: norėjau kitokio politinio stiliaus

Kroatija gelbėja skęstantį turizmą – lietuviai galės keliauti be apribojimų

Troleibuso ir sunkvežimio susidūrimas VI-ojo forto žiede – eismas paralyžuotas

Lietuva skyrė 10 tūkst. eurų paramą Butanui – padės kontroliuoti viruso plitimą tolimoje šalyje

Pakeliui į Aleksotą liepsnos prarijo automobilį

Iš Klaipėdos į namus Domeikavoje išvykęs vyras taip ir negrįžo

Už juodus darbelius įkliuvo Pravieniškių pataisos namų pareigūnas