„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Vilijampolėje užfiksavo neadekvačius dviratininko veiksmus (papildyta) – Kas vyksta Kaune

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojas Vilijampolėje užfiksavo neadekvačius dviratininko veiksmus (papildyta)

Stopkadras

Savaitės pabaigoje „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo įrašas, kuriame – sunkiai suvokiami dviratininko veiksmai Brastos gatvėje. Prieš eismą važiavęs asmuo artėjant automobiliui nulipo nuo dviračio ir, rodosi, sąmoningai trukdė vairuotojui.

Incidentas, kaip matyti vaizdo medžiagoje, užfiksuotas saulėtą popietę kovo pabaigoje. Automobilio vairuotojui Brastos gatve judant link buvusio „Combo“ klubo, registratorius nufilmavo ta pačia kelio puse važiavusį dviratininką.

Prieš eismą važiuojamąja dalimi judėjęs vyras artėjant automobiliui nušoko nuo dviračio ir priekiniu ratu švystelėjo link transporto priemonės. Automobilio vairuotojas dėl tu turėjo staigiai keisti kryptį ir apvažiuoti agresorių kirsdamas dvigubą ištisinę liniją.

Skaitytojas pasakojo, kad dviratininkas susinervino sulaukęs garsinio signalo už važiavimą gatve, nors šalimais nutiestas dviračių takas. Vyras pradėjo vytis vaizdo įrašo autorių iki šviesoforo – siekdamas išvengti provokacijos, automobilio vairuotojas apsisuko ir vos nesusidūrė su agresyviu kauniečiu.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad pagal Kelių eismo taisyklių (KET) 64.1. punktą, dviračių vairuotojams draudžiama važiuoti važiuojamąja dalimi, jeigu įrengti dviračių takai, išskyrus taisyklėse nustatytus atvejus.

Pagal Administracinių nusižengimų kodeksą dviratininkų padarytas KET pažeidimas, sukėlęs pavojingą situaciją, tarkime, privertęs kitus eismo dalyvius staigiai pakeisti judėjimo greitį ar kryptį, užtraukia baudą nuo 30 iki 50 eurų.

Papildyta balandžio 6 dieną 09.42 val.

Su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė vaizdo įraše užfiksuotas dviratininkas, tiesa, įamžintą įvykį papasakojo kiek iš kitos pusės.

„Važiavau Raudondvario pl. karantino metu, kai praktiškai nebuvo automobilių. Nevažiavau dviračių taku, nes buvau be kaukės. Dviračių taku judėjo tikrai didesnis srautas žmonių nei gatve, kadangi buvo geras oras“, – dėstė dviratininkas.

Vyriškio teigimu, gatve, šalia kelkraščio, jis važiavo norėdamas išvengti kontakto su kitais žmonėmis.

„Bet automobilis pro mane pralėkė taip arti ir tikrai ne 50 km/h greičiu, kad net krūptelėjau“, – dėstė vyras.

Vyriškio pasakojimu, jis tikrai važiavo Brastos gatve judant link buvusio „Combo“ klubo, tačiau tam pačiam vairuotojui „nežmonišku“ greičiu šalia dviratininko pravažiavus antrą kartą, šis esą nukrito.

„Užlipęs ant dviračio nuskubėjau vytis automobilio. Besivejant pamačiau, kad gatvės gale jis apsisuko ir perbėgęs gatvę bandžiau stabdyti jį visais įmanomais būdais“, – pasakojo dviratininkas.

Vyriškio teigimu, vairuotojas, nekreipdamas dėmesio į raginimus sustoti, pabėgo.

„Vijausi iki Jurbarko gatvės, rodžiau, kad stotų, bet nulėkė rodydamas vidurinį pirštą prie smilkinio. Gaila, kad numerių nespėjau įsidėmėti, nes tokiam žmogui negalima turėti vairuotojo pažymėjimo“, – kiek iš kitos pusės apie eismo įvykį papasakojo dviratininkas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.