Lietuviams – paskutinis skrydis iš Londono prieš uždarant oro erdvę

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Iš Londono penktadienį kils paskutinis specialus lėktuvas į Vilnių Lietuvos piliečiams, prieš Lietuvai visiškai uždarant oro erdvę keleiviams. Savaitgalį išimties tvarka dar leista tūpti dviem lėktuvams iš Minsko.

Kaip BNS informavo susisiekimo ministro atstovė spaudai Aldona Grinienė, į penktadienio vakarą vyksiantį reisą išpirkti visi 220 bilietų.

Į Vilnių penktadienį popiet dar atskris lėktuvas iš Milano. Pasak Užsienio reikalų ministerijos, juo į Italiją bus skraidinami šios šalies piliečiai, įstrigę Lietuvoje, taip pat bus pargabenami Lietuvos piliečiai, jų iš vakaro registravosi apie dešimt.

Į Vilnių iš Minsko vakare turėjęs įvykti penktadienio skrydis buvo atšauktas, kaip ir ketvirtadienį. Paskutinis skrydis iš Baltarusijos sostinės į Vilnių vyko trečiadienį. Tačiau užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus prašymu išimties tvarka šeštadienį ir sekmadienį dar vyks du skrydžiai, kuriais per Minską į Vilnių galės grįžti bilietus iš anksto nusipirkę keleiviai.

Lietuvoje oro erdvė keleiviniams skrydžiams ir keltams uždaroma vidurnaktį iš penktadienio į šeštadienį, jie galės būti organizuojami tik gavus Lietuvos institucijų ir susisiekimo ministro pritarimą. Į Lietuvą kursuos vienintelis keltas iš Kylio į Klaipėdą.

Premjeras Saulius Skvernelis ketvirtadienį pažadėjo, kad į Lietuvą keltais ir skrydžiais nepaisant draudimo dar galės grįžti keleiviai, įsigiję bilietus iki balandžio 1-osios.

Ribojimai tęsis viso karantino, įvesto dėl koronaviruso grėsmės, metu, mažiausiai iki balandžio 13-osios.

123 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams