Kauno pareigūnų sulaikyto tarnautojo karjera savivaldybėje baigta

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pirmadienį Kėdainiuose neblaivus prie vairo sulaikytas ir Kauno pareigūnams kyšį siūlęs Kėdainių rajono savivaldybės darbuotojas pasiprašė atleidžiamas.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato duomenimis, 1977-aisiais gimusio vyro vairuojamas automobilis „Ford“ buvo sustabdytas J. Basanavičiaus gatvėje apie 15 valandą.

Automobilio vairuotojui nustatytas 2,98 promilės girtumas. Siekdamas išvengti baudžiamosios atsakomybės jis policijos pareigūnams pasiūlė 50 eurų kyšį.

Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius Arūnas Kacevičius ketvirtadienį teigė patenkinęs vyresniuoju civilinės saugos specialistu dirbusio vyro prašymą ir atleidęs jį iš darbo.

„Oficialios informacijos iš policijos dar nesame gavę, turime tik neoficialią informaciją ir tai, ką jis pats papasakojo. Jis prisipažino, parašė prašymą ir nuo vakar dienos išėjo iš darbo. To, ką jis papasakojo, jau užteko jį atleisti iš darbo“, – BNS sakė A. Kacevičius.

Pasak administracijos direktoriaus, savivaldybės darbuotojas dirbo nuotoliniu būdu ir sekmadienį skundėsi prasta savijauta bei pakilusia temperatūra.

„Kaip ir didžioji dalis savivaldybės administracijos darbuotojų, dirbo nuotoliniu būdu, tai todėl taip ir padarė. Kai čia vietoj būna, sukontroliuoti žymiai paprasčiau (…) Jis dar sekmadienį vakare parašė žinutę man, kad turi temperatūros, sakiau jam kreiptis į medikus, jei tik pasijaus prasčiau. Tai tokie medikai ir gavosi“, – pasakojo Kėdainių rajono savivaldybės administracijos direktorius.

4 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams