Kauno klinikinės ligoninės vadovas: skandalą dėl kauptų priemonių vertiname kaip nesusipratimą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno klinikinė ligoninė trečiadienį ministerijai pateiks paaiškinimus apie situaciją, kai buvo kaupiamos vienkartinės apsaugos priemonės. Pasak tyrimo metu nušalinto ligoninės vadovo Albino Naudžiūno, darbas gydymo įstaigoje tęsiasi, situaciją kolektyvas vertina kaip nesusipratimą ir tikisi išvadų sulaukti per savaitę.

„Sudarytas tyrimas, turi mūsų žmonės ir aš atsakyti į tuos daug klausimų, tai šiandien iki dvyliktos valandos turime atsakyti, turės patikrinti ir manau, kad per savaitę išsispręs“, – BNS sakė A. Naudžiūnas.

Jis dar kartą pabrėžia, jog vienkartinės priemonės kauptos atsižvelgiant į ministro įsakymą ir kitų šalių praktiką, o dėl to sprendė infektologai.

„Infektologai dirba ypatingai saugiai. Jeigu jau infektologai nemokėtų saugiai dirbti, tai jau nežinau, kas būtų“, – kalbėjo ligoninės vadovas.

„Mes tą visą paaiškinimą su mokslininkų išvadomis, su tais pagrindimais, referencais (nuorodomis) pridėsime, paaiškinsime ir, manau, čia niekas nedega“, – kalbėjo jis.

Vienkartinių priemonių politika Kauno klinikinėje ligoninėje pribloškė: kažkoks kosmosas 5 nuotr.

„Mes tai vertiname ligoninėje kaip nesusipratimą. Bet nieko nekaltiname – nei valdžios, nei nieko“, – pridūrė A. Naudžiūnas.

Pasak jo, ligoninės darbui nušalinimas įtakos neturėjo, nes vietoj jo vadovavimą perėmė ilgametę patirtį turinti pavaduotoja, be to, kol kas situacija su koronaviruso pacientais nėra sudėtinga.

„Dar pas mus ligoninėje padėtis gera, infektologijoje suaugusiųjų ir vaikų tie ligoniai labai gražiai visi gyja, nė vieno neturime mirusio. Turime tris sunkesnius, bet ir jie sveiksta, tai tuo labai džiaugiamės“, – sakė A. Naudžiūnas.

Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga A. Naudžiūną nuo pareigų nušalino penktadienio vakarą, po to, kai premjeras Saulius Skvernelis pasipiktino paviešintomis nuotraukomis, kur į maišelius supakuoti vienkartiniai medikų apsauginiai drabužiai.

Šeštadienį apsilankęs ligoninėje A. Veryga pripažino, kad neišmesti priemonių įsakymą davė pats, o sprendimus ligoninėje priiminėjo infektologai, kurie „žino, ką galima saugot, ko negalima“.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.

Naujausios žinios

Policija skubiai prašo pagalbos: ieškoma jėga į automobilį įsodinta mergina

Po sunkios traumos atsigavęs M. Grigonis stabdyti neketina – nori laimėti reikšmingą titulą

Lenkija tikisi atšaukti draudimą atvykti kitų šalių keliautojams

Kieto šampūno kūrėja: iš pradžių žmonės sakė, kad nepasiseks, o dabar kopijuoja

Parduodamas buvęs pasieniečių sraigtasparnis – pradinė kaina 2,76 mln. eurų

„Drive In Live“ komanda keliasi į Nemuno salą – Kauną džiugins išskirtiniais pasirodymais

Nustatytas minimalus stojamasis balas visoms šių metų studijoms

„Kauno tiltuose“ antradienį lankėsi STT pareigūnai: atliekami intensyvūs veiksmai

A. Veryga: labai didelė tikimybė, kad karantinas baigsis birželio viduryje

Partizanų gatvėje iki sąmonės netekimo sumuštas ir apiplėštas vyras