Kauno pareigūnai toliau dirba išsijuosę: fiksuoja įspūdingus pažeidimų skaičius

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusią savaitę, kovo 23-29 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai tikrino, kaip transporto priemonių vairuotojai bei pėstieji eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių. Vykdant policines priemones, iš viso Kauno apskrities policijos pareigūnų prižiūrimoje teritorijoje buvo užfiksuota daugiau nei 1600 pažeidimų.

Kaip skelbiama Kauno apskrities VPK pranešime, per praėjusią savaitę vykdant tiek viešo, tiek ir ne viešo pobūdžio policines priemones, nustatyti 1656 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejai: 1141 vairuotojai viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 422 – nuo 20 iki 30 km/val, 69 – nuo 30 iki 40 km/val, 19 – nuo 40 iki 50 km/val. Taip pat buvo užfiksuoti dar 5 vairuotojai, viršiję greitį daugiau nei 50 km/val.

Be to, buvo tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso išaiškinti 4 neblaivių automobilių vairuotojai. Taip pat nustatyti 4 neblaivūs dviračių vairuotojai. Vienas iš jų buvo nustatytas kovo 29 d. apie 14.15 val. Kaune. Tądien Kudrėnų gatvėje sustabdytam 42 metų dviratininkui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,31 prom.

Dar vienas neblaivus, tiesa, šįkart automobilio vairuotojas buvo nustatytas tą pačią dieną Kaune, kelyje Kaunas-Marijampolė-Suvalkai 1 km. Apie 21.15 val. sustabdytam automobilio „Audi A6“ vairuotojui (gim. 1965 m.) alkoholio matuokliu buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,03 prom.

Praėjusią savaitę pareigūnai užfiksavo 35 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus. Taip pat nustatyti 8 asmenys, vairavę transporto priemones, tačiau neturintys teisės to daryti.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Berniukas gimė sveikas, bet netrukus išryškėjo nerimą keliantys požymiai: kraujo tyrimai buvo netikėti

Absurdiškiausia pervaža Kaune: traukinį čia jau seniai kas bematęs

M. K. Čiurlionio muziejus kviečia apsilankyti nemokamai

Pataria advokatė: kaip elgtis, jei mokykloje susižalojo jūsų vaikas

Kauno rajone rastas apiręs žmogaus kūnas

Vienybės aikštėje stipraus vėjo neatlaikė kaštonas

Šalyje nustatyti 5 nauji susirgimai koronavirusu

Varpo gatvę sekmadienio rytą sudrebino sprogimas

Valstybė už 17 mln. eurų mokys dirbtinį intelektą lietuvių kalbos

Paviešintas avarijos Kauno centre vaizdo įrašas: čia bus žiedas, pristabdyk