Kurioziška situacija: pareigūnai vagį sulaikė viduryje upės, kitas bandė pasislėpti už medžio

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiąnakt naujais dviračiais apsirūpinti dviems vyrams nepavyko. Vienas iš jų sulaikytas upėje, kitas – besislepiantis už medžio.

Kauno AVPK pranešime spaudai rašoma, kad kovo 27 d. paryčiais, apie 4.00 val., buvo sulaukta pranešimo, kad pačiame Kauno centre, M. Daukšos g., pavogti du dviračiai. Nedelsiant patruliuojančios pajėgos centro teritorijoje buvo perspėtos atkreipti dėmesį į bet kokius asmenis su dviračiais.

„Netrukus po pranešimo gavimo, patruliuodami Jonavos g., tolumoje pastebėjome kažką panašaus į žybsinčias švieseles. Iškart kilo įtarimas, kad tai gali būti dviračio lemputės. Artinantis akivaizdžiai matėsi du asmenys, besileidžiantys į Neries krantinę prie vandens“, – prisimena sulaikyme dalyvavę pareigūnai.

Sustoti dviratininkai neketino net perspėti pareigūnų, priešingai – pagreitino greitį. Vienas iš jų suskubo link tilto (link Vilijampolės rajono), kitas – pamatęs, jog artinasi pareigūnas, metė dviratį į vandenį ir pats šoko į jį. Kadangi akivaizdžiai matėsi, jog asmuo bandė slėptis vandenyje, buvo iškviesti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

Su valtimi nuplaukus iki prie už plūduro besilaikančio vyro (gim. 1993 m.), jis buvo sulaikytas. Kitą vyrą (gim. 1992 m.) nusiviję pareigūnai jį sulaikė besislepiantį už medžio.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl vagystės. Pasirodo, pasirodžius saulutei, ne tik šiems vyrams prisireikė naujų dviračių. Vakar vakare Kaune buvo pasikėsinta pavogti dar vieną, tačiau nesėkmingai taip pat.

Dėkingas kaunietis socialiniame tinkle negailėjo gražių žodžių Kauno policijos pareigūnams.

„Noriu padėkoti dviems Kauno policijos pareigūnams kurie labai operatyviai sulaikė asmenį, besikėsinusį pavogti mano dviratį. Šiandien apie 18.00 val., dirbant su dviračiu ir išvežiojant maistą, kažkoks nevidonas čiupo mano dviratį. Spėjau pastebėti ir atimti dviratį.

Asmuo tada bandė pasišalinti, ko pasekoje jį vydamasis paskambinau į 112 ir paaiškinau situaciją. Pareigūnai sureagavo labai operatyviai ir atvyko per apie 3-5 minutes, buvo labai paslaugūs ir malonūs bei profesionalūs, o nevidonas buvo sulaikytas. Tad nuoširdžiausiai dėkoju už pagalbą!”, – padėka pasidalino vyras.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Policija skubiai prašo pagalbos: ieškoma jėga į automobilį įsodinta mergina

Po sunkios traumos atsigavęs M. Grigonis stabdyti neketina – nori laimėti reikšmingą titulą

Lenkija tikisi atšaukti draudimą atvykti kitų šalių keliautojams

Kieto šampūno kūrėja: iš pradžių žmonės sakė, kad nepasiseks, o dabar kopijuoja

Parduodamas buvęs pasieniečių sraigtasparnis – pradinė kaina 2,76 mln. eurų

„Drive In Live“ komanda keliasi į Nemuno salą – Kauną džiugins išskirtiniais pasirodymais

Nustatytas minimalus stojamasis balas visoms šių metų studijoms

„Kauno tiltuose“ antradienį lankėsi STT pareigūnai: atliekami intensyvūs veiksmai

A. Veryga: labai didelė tikimybė, kad karantinas baigsis birželio viduryje

Partizanų gatvėje iki sąmonės netekimo sumuštas ir apiplėštas vyras