Kurioziška situacija: pareigūnai vagį sulaikė viduryje upės, kitas bandė pasislėpti už medžio

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šiąnakt naujais dviračiais apsirūpinti dviems vyrams nepavyko. Vienas iš jų sulaikytas upėje, kitas – besislepiantis už medžio.

Kauno AVPK pranešime spaudai rašoma, kad kovo 27 d. paryčiais, apie 4.00 val., buvo sulaukta pranešimo, kad pačiame Kauno centre, M. Daukšos g., pavogti du dviračiai. Nedelsiant patruliuojančios pajėgos centro teritorijoje buvo perspėtos atkreipti dėmesį į bet kokius asmenis su dviračiais.

„Netrukus po pranešimo gavimo, patruliuodami Jonavos g., tolumoje pastebėjome kažką panašaus į žybsinčias švieseles. Iškart kilo įtarimas, kad tai gali būti dviračio lemputės. Artinantis akivaizdžiai matėsi du asmenys, besileidžiantys į Neries krantinę prie vandens“, – prisimena sulaikyme dalyvavę pareigūnai.

Sustoti dviratininkai neketino net perspėti pareigūnų, priešingai – pagreitino greitį. Vienas iš jų suskubo link tilto (link Vilijampolės rajono), kitas – pamatęs, jog artinasi pareigūnas, metė dviratį į vandenį ir pats šoko į jį. Kadangi akivaizdžiai matėsi, jog asmuo bandė slėptis vandenyje, buvo iškviesti priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnai.

Su valtimi nuplaukus iki prie už plūduro besilaikančio vyro (gim. 1993 m.), jis buvo sulaikytas. Kitą vyrą (gim. 1992 m.) nusiviję pareigūnai jį sulaikė besislepiantį už medžio.

Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., dėl vagystės. Pasirodo, pasirodžius saulutei, ne tik šiems vyrams prisireikė naujų dviračių. Vakar vakare Kaune buvo pasikėsinta pavogti dar vieną, tačiau nesėkmingai taip pat.

Dėkingas kaunietis socialiniame tinkle negailėjo gražių žodžių Kauno policijos pareigūnams.

„Noriu padėkoti dviems Kauno policijos pareigūnams kurie labai operatyviai sulaikė asmenį, besikėsinusį pavogti mano dviratį. Šiandien apie 18.00 val., dirbant su dviračiu ir išvežiojant maistą, kažkoks nevidonas čiupo mano dviratį. Spėjau pastebėti ir atimti dviratį.

Asmuo tada bandė pasišalinti, ko pasekoje jį vydamasis paskambinau į 112 ir paaiškinau situaciją. Pareigūnai sureagavo labai operatyviai ir atvyko per apie 3-5 minutes, buvo labai paslaugūs ir malonūs bei profesionalūs, o nevidonas buvo sulaikytas. Tad nuoširdžiausiai dėkoju už pagalbą!”, – padėka pasidalino vyras.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

S. Skvernelis apie artėjančius pokyčius: ketinama nebeleisti rengti kai kurių masinių renginių

Koronavirusu Lietuvoje serga 61 mokinys

Buvusi V. Bacevičiaus mokykla turi neįprastą nuomininką

Daugėja įvežtinių koronaviruso atvejų: nauji židiniai užfiksuoti sporto klube, SPA centre

Lietuvoje – dar 70 naujų koronaviruso infekcijos atvejų

Kauno rajone į Nevėžį išsiliejo naftos produktai

A. Verygos žinutė po koronaviruso rekordų: galimos naujos rekomendacijos visoje šalyje

Kaune sulaikyti reketininkai: gauja reikalavo pinigų ir seno automobilio

Profesoriaus kritika Sveikatos apsaugos ministerijai: vasara buvo prasčiausias metas populiacijos tyrimui

Vasariški orai dar lepins: pokyčiai – nuo savaitės vidurio