„Fredos“ fabrike užfiksavus susirgimą koronavirusu, gamybos stabdyti neketinama

NAUJAUSIOS ŽINIOS

61 KOMENTARAS

 1. Pranašas 2020/03/27 23:09

  Mielieji verksniai ir tinginiai, ar domitės ekonomine situacija Lietuvoje ir pasaulyje? Ar suprantate, kad su kiekviena diena verslas traukiasi ir tuo pačiu mažėja darbo vietu skaičius. Ar manote, valstybė jus išlaikys?

  • Gerasis pranašas 2020/03/31 13:36

   Į visa tai galima pažvelgti ir kitu kampu – su perspektyva. Laikai keičiasi ir dar niekas taip neskatino technologijų augimo kaip karas, tarp jų ir šis – „nematomas karas“. Atsižvelgiant į tai, keičiasi požiūris į verslą ir jo organizavimą, o tai užtikrins pakankamą ekonominį variklį krizės metu. Šį natūraliai susiklosčiusį procesą galima pavadinti kaip rinkos rotacija, kadangi dėl ekonominės krizės atkris dauguma nelanksčių, technologiškai nepažangių įmonių ir bus sugriauta nemažai neoficialių monopolijų dėl ko padidės konkurencija ir pagaliau smulkios „žuvelės“ turės galimybę įkvėpti oro. Šiuo laikotarpiu žmonės labiau susikoncentruos į save ir į savo poreikius, jeigu reikia persikvalifikuos ir bus daug mažiau baimės pradėti savo veiklą, t. y. teikti įvairias prekes ir paslaugas, atsiras daug daugiau inovatyvių idėjų. Augant apimtims ir keičiantis laikams tai peraugs į naujus, smulkius verslus, o tai suteiks daug daugiau galimybių paprastos karjeros siekiančiam žmogui, nes jis turės didesnę pasirinkimo laisvę. Algos ir darbo krūvio santykį ne tiek augančios prekių ir paslaugų kainos ir valstybės nustatomi dydžiai, kiek verslo konkurencija ir paprastas kvalifikuotų specialistų trūkumas ir tai puikiai įrodo IT rinka. Sėkmės visiems darbuose ;)

   • Gerasis pranašas 2020/03/31 13:48

    Į visa tai galima pažvelgti ir kitu kampu – su perspektyva. Laikai keičiasi ir dar niekas taip neskatino technologijų augimo kaip karas, tarp jų ir šis – „nematomas karas“. Atsižvelgiant į tai, keičiasi požiūris į verslą ir jo organizavimą, o tai užtikrins pakankamą ekonominį variklį krizės metu. Šį natūraliai susiklosčiusį procesą galima pavadinti kaip rinkos rotacija, kadangi dėl ekonominės krizės atkris dauguma nelanksčių, technologiškai nepažangių įmonių ir bus sugriauta nemažai neoficialių monopolijų dėl ko padidės konkurencija ir pagaliau smulkios „žuvelės“ turės galimybę „įkvėpti oro“. Šiuo laikotarpiu žmonės labiau susikoncentruos į save ir į savo poreikius, jeigu reikia persikvalifikuos ir bus daug mažiau baimės pradėti savo veiklą, t. y. teikti įvairias prekes ir paslaugas, atsiras daug daugiau inovatyvių idėjų. Augant apimtims ir keičiantis laikams tai peraugs į naujus, smulkius verslus, o tai suteiks daug daugiau galimybių paprastos karjeros siekiančiam žmogui, nes jis turės didesnę pasirinkimo laisvę. Algos ir darbo krūvio santykį reguliuoja ne tiek augančios prekių ir paslaugų kainos ir valstybės nustatomi nominalūs dydžiai, kiek verslo konkurencija ir paprastas kvalifikuotų darbuotojų trūkumas ir tai puikiai įrodo IT rinka. Sėkmės visiems darbuose ;)

 2. Viskas gerai 2020/03/27 22:06

  Nereikia daryt tragedijos. Įsivaizduokit jei dėl vieno atvejo, kokioj pieno perdirbimo įmonėje sustotu visa gamyba. Reikia saugot darbo vietas.

 3. Antanas 2020/03/27 10:40

  Jei įmonė dirba ,tai su darbuotojais tose pačiose patalpose būna ir įmonės vadovai be apsaugos priemonių,jei jie mano ,kad saugu dirbti

 4. As 2020/03/27 09:07

  Reikia jau fredai persiorentuoti i karstu ir urnu gamyba…….Nes su tokiu poziuriu tuojau taps uzkrato zidiniu.

 5. Ieva 2020/03/26 21:20

  O kaip jums atrodo, iš ko valstybė mokės nedarbingumus ir kompensacijas, jei nesurinks mokesčių iš verslo? Iš kur atsiras lėšos- iš oro?

  • Pritariu 2020/03/27 22:38

   Kas gali tegul dirba. Mirtingumas nera didziulis. Nereikia tragedijos daryt. Ilgai sulinde neissedesim. Reiks pradet vel dirbt ir gyvent.

 6. zita 2020/03/26 18:54

  šiais laikais kaip viduramžiais yra didikai ir ubagai

 7. Debilams 2020/03/25 23:04

  Gerbiamieji ubagai,biuletenio prasytojai ir nenorintis dirbti….Izoliuokites,palikite darbo vietas…Bet as laukiu to momento,kai valstybe netures is ko jums moketi ir jus vel rujosite ,kaip sunys….Sedekite namuose tinginiai ir lokite ant savo imoniu…ir as jums linkiu likt ubagais…kai suvoksit,kad nevyks ,gamyba,nevyks verslai…dalis jusu tiesiog isnyks

  • Įdomu 2020/03/26 13:01

   Ar, ponas, tik ne Fredos valdžią atstovaujate? Labai panašus tonas, manieros ir „išprūsimo“ lygis :D

   • Dirbti reikia 2020/03/27 22:09

    Tegul dirba. Kai sustos visa gamyba LT tai tada nebus tu kaukiu is ko pirkt ir pasalpu moket. Protingumo kriterijus juk turi buti.

 8. Svajukas 2020/03/25 21:09

  Kontaktavus su sergančiu asmeniu tūri visas fabrikas saviizoliuotis,patikėkit mums ten baldų nebereikės

 9. Ilona 2020/03/25 20:32

  Jai kas atsitiks tai Fredos baldų direktorę pačią pirmą į kalėjimą!!!!

 10. Ilona 2020/03/25 20:27

  Visiškai neturi proto užkrėsti gali visą Aleksotą ir Rokus nes žinau kad dauguma gyventojų yra iš šių rajonų o dirba Fredos balduose kur valdžia žiūri!!!!!

 11. Rytis 2020/03/25 15:20

  Tokių įmonių daug. Pas mane angare dirba vienu metu apie 50 žmonių ir niekas nesisaugo, visiems dzin. Tokios įmonės gali tapti idealiais židiniais virusui.

 12. Asta 2020/03/24 15:44

  Nu ok, uždarys fabriką, skelbs prastovą. Žmonės gaus minimumą. Džiaugsis? Tada prasidės kitos ašaros. Jei įmonę uždaryt tada, kai randamas corona sergantis darbuotojas, tai jau visas ligonines galima pradėt uždarinėt, nes daug personalo serga.
  Parduotuves visas nuo kitos savaites irgi galima pradėt uždarinet, nes dalis kasininkių jau sirgs.
  Nepezekit nesamoniu. Patys svarbiausia saugokites. Nes išėjus į gatvę tu sąmoningųjų kažkaip nematyti.

  • Mykolas 2020/03/24 16:48

   Kas geriau minimumas + sveikata? Ar vidutinis atlyginimas su kelialapiu į ligoninę, ne retu atveju ir be atgalinio bilieto? Spręskite jūs. Asta, jūs lyginate „baldžius“, jeigu taip galima išsireikšti, su gyvybiškai svarbias funkcijas atliekančiais verslais ir gyvybę gelbėjančiomis įsytaigomis. Viskas priklauso ir nuo to kokios yra darbo sąlygos ir kaip tie darbai yra organizuojami, o šiame fabrike darbo sąlygos yra daug kam puikiai žinomos ir jos yra tokios kokios apibūdintos kituose komentaruose. Kas liečia Lietuvos piliečius, tai juos geriausiai apibūdina mažametis vaikas, kuris nesupranta grėsmės rimtumo, dar ir pasijuokia, kol nepatiria to savo „kailiu“.

 13. Asta 2020/03/24 15:41

  Aha, ir ką darys ligoninės, kur personalas neturi kaukių? Mokas baudas?

  • Ajaj 2020/03/24 20:33

   Dura baba

 14. Mykolas 2020/03/24 14:00

  Viskas ko dabar reikia ir reikės vartotojams, tai yra batų dėžės, komodos ir kiti pigūs baldai… Po tokio(-ių) požiūrio(-ių) tuoi nebus kam į tą IKEA ir eiti, tiesiogine ir perkeltine prasme. Nors po krizės visa tai gali su kaupu atsipirkti, kai dauguma žmonių nieko daugiau neįpirks. Bet kokiu atveju, kaip visada „puikus“ Lietuvos verslininkų strategavimas savo darbuotojų sąskaita… Didžiuojamės!

 15. Zitorija 2020/03/24 11:26

  Exstra stabdyti.

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Prioritetas tiriant koronaviruso atvejus – mirusiems

Kalniečių prekybos centre užvirė darbai, bet visas pastatas negrius

Lietuvoje patvirtintas aštuntas mirties nuo koronavirusinės infekcijos atvejis

Padėkite surasti: Kauno rajone automobilius apdaužęs vairuotojas tepė slides (foto)

Masinės vagystės Kauno ligoninėse: įtarimai krenta ne tik ant pacientų

Epidemiologė papasakojo, kada koronaviruso plitimas Lietuvoje gali pasiekti piką

„Sodros“ vadovė: atleidžiama daugiau nei priimama į darbą

Kauno klinikinėje ligoninėje – išskirtinis koronaviruso atvejis: infekcija nustatyta Urologijos skyriaus pacientui

Nuspręsta: kitų metų „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos finale dalyvaus „The Roop“

Koronaviruso atvejų skaičius tarp Ukmergės ligoninės medikų perkopė 20