Dėl Kauno policijos viršininko posto bus sprendžiama balandį – Kas vyksta Kaune

Dėl Kauno policijos viršininko posto bus sprendžiama balandį

BNS 2020/03/22 11:17
Archyvo nuotr.

Ką daryti su Kauno apskrities vyriausiuoju policijos komisariatu, kuris, atleidus Darių Žukauską, liko be nuolatinio viršininko, planuojama spręsti kitą mėnesį.

Kaip BNS informavo Policijos departamentas, Lietuvos policijos Imuniteto valdybos viršininkas Elanas Jablonskas Kauno apskrities vyriausiajam policijos komisariatui vadovaus iki kovo 30 dienos.

„Po minėtos datos Policijos departamento vadovybė spręs, ką daryti toliau“, – teigiama BNS atsiųstame atsakyme.

E. Jablonskas į šias pareigas paskirtas po to, kai D. Žukauskas pernai lapkričio pradžioje buvo nušalintas nuo pareigų, pradėjus patikrinimą dėl įtartinų jo ryšių.

Vidinis patikrinimas pradėtas gavus informacijos atliekant ikiteisminį tyrimą, kuriame Kauno policininkas Donatas Karalukas įtariamas paėmęs kyšių už daugiau nei 10 tūkst. eurų. Įtariama, kad jis galėjo dengti nelegalų verslą.

Šių metų vasario 26 dieną D. Žukauskas buvo atleistas, nes jam atimta teisė dirbti su įslaptinta informacija.

D. Žukauskas atleidimą vadina nepagrįstu ir žada jį skųsti teisme. Policijos departamentas neturi duomenų, ar buvo apskųstas.

Naujienų agentūros BNS informaciją skelbti, cituoti ar kitaip atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško UAB "BNS" sutikimo draudžiama.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT