Vaizdas Kauno „drive-in“ stotelėje pritrenkė: nieks nepadės, jei bukagalviai neateis į protą

Stopkadras
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šitokio aštraus žodžio nepagailėjo koronaviruso patikros punkto atidarymą ketvirtadienį stebėjęs Kauno mero patarėjas Simonas Kairys. Jį gerokai nustebino į specialią stotelę „CityBee“ laikinosios nuomos automobiliu atvykęs pasitikrinti pilietis. Bendrovės atstovai teigia neketinantys riboti važiavimo į patikros punktus jų automobiliais, bet darantys viską, kad klientams paslauga būtų saugi.

„Žiūri live spaudos konferencijos transliaciją iš mobilios testavimo vietos ir galvoji, kaip pavadint tuos komentatorius, už kurių klaviatūrų slepiasi gyvi žmonės, su šeimom, tėvais, seneliais. Jokia valdžia ir jokie net super efektyvūs sprendimai nepadės, jei tokie bukagalviai neateis į protą“, – ironišku įrašu savo „Facebook“ profilyje pasidalijo S. Kairys.

Iš pradžių Kauno mero patarėjas svarstė, kad „CityBee“ automobilis Jonavos gatvėje atidarytame punkte pasipainiojo tik demonstraciniais sumetimais, tačiau greit pasiaiškino, kad tai išties buvo pasitikrinti dėl koronaviruso atvykęs pacientas. „CityBee“ turi komunikuoti, ką žada daryt. Tokia info jau perduota jiems“, – komentarų sekcijoje patikino S. Kairys.

„Kas vyksta Kaune“ susisiekus su bendrovės atstovais, portalui pateiktame komentare „CityBee“ vadovas Lukas Yla nurodė įmonę negalint rekomenduoti ar uždrausti naudotis laikinosios nuomos automobiliais važiuojant į patikros stoteles.

„Ką galime padaryti – užtikrinti kiek įmanoma didesnį saugumą ir informavimą. Tai ir atliekame – kasdien valome ir dezinfekuojame automobilius, klientams juose paliekame dezinfekcinių ir apsauginių priemonių, informuojame bendruomenę apie šiuos pokyčius. Be to, patikrinimo stotelėse apsilankiusius automobilius karantinuosime 72 val., o po to dezinfekuosime“, – aiškino L. Yla.

Jis priminė, kad prieš kelionę rekomenduojama nuvalyti vairą ir pavarų perjungimo svirtį automobiliuose paliktomis dezinfekcinėmis servetėlėmis, o vairuoti apsimovus vienkartines pirštines, kurias taip pat galima rasti transporto priemonėse – po to jas galima pasiimti su savimi. Baigus kelionę, rekomenduojama rankas papildomai dezinfekuoti skysčiu.

Pasiteiravus, ar „CityBee“ naudotojams reikėtų įspėti bendrovę apie kelionę į koronaviruso patikros punktą, L. Yla pastebėjo, kad klientų sąmoningumas ir operatyvumas būtų sveikintinas.

„Jeigu jie mums praneštų apie ketinimą važiuoti tikrintis mūsų automobiliu, mes galėtume greičiau imtis būtinų saugumo priemonių ir karantinuotume tokį automobilį. Todėl raginame visus informuoti mus apie keliones į patikrinimo vietas. Tačiau net ir negavę perspėjimo, papildomai dezinfekuojame visus mūsų automobilius, kurie mūsų sistemos užfiksuojami rizikos zonose: šalia oro uostų, ligoninių, poliklinikų ir naujai atsiradusių patikros stotelių“, – sakė „CityBee“ vadovas.

Jis pridūrė, kad apsauginių priemonių palikimas automobiliuose pasiteisino. Pasak L. Ylos, daugelis bendruomenės narių apsauginėmis priemonėms atsakingai naudojasi, o kai kurie net padėkojo už tai, nes kitur negalėjo rasti dezinfekcinio skysčio.

„Tiesa, yra ir tokių atvejų, kai paliktos apsauginės priemonės dingsta iš automobilių. Dėl to lieka apgailestauti ir dar kartą apeliuoti į žmonių sąžinę bei supratimą, kad tik rūpindamiesi vieni kitais galime sėkmingai išgyventi šią krizę“, – teigė L. Yla.

Į mobilų koronaviruso patikros punktą Kaune jau važiuoja pirmieji pacientai: ką privalu žinoti? 48 nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad neturintiems galimybės patiems saugiai atvykti į patikros punktą asmenims savivaldybė organizuoja transportavimą – apie tai vakar informavo Kauno savivaldybės Ekstremalių situacijų komisijos operacijų centro koordinatorius Paulius Keras.

„Turime parengę tris automobilius – kiek reikės, tiek ir turėsime. Tai specialios transporto priemonės, kuriose vairuotojo kabina visiškai atskirtai nuo salono, kur sėdės keleivis. Žmonės bus smulkiai instruktuoti, ką turi daryti, vairuotojas jokio kontakto neturės – jis neišlips iš automobilio, neatidarys lango – bet pirminėmis apsaugos priemonėmis taip pat bus aprūpintas“, – aiškino P. Keras.

14 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

G.Nausėda su Lenkijos prezidentu A.Duda prašo Baltarusijos valdžios nenaudoti jėgos

Lietuvos ekonomika kol kas pandemiją atlaikė žymiai geriau, nei tikėtasi

Paaiškino, ar įrenginių kameros užklijavimas padeda apsaugoti savo privatumą

Be veido kaukės Jonavos „Maximoje“ siautėjęs recidyvistas nurimo tik jį prirakinus prie turėklų

Apžvelgė Kauno biurų rinką: galimybių plėtrai - daug

Teisingumo ministerija siūlo kaip kardomąją priemonę dažniau skirti piniginį užstatą

Važiuojant link Drąseikių - 3 automobilių avarija

A. Užkalnis vėl apsilankė Kaune: išbandė dar vieną japonų restoraną

Zapyškio „Stuboje“ nuolat verda veiksmas

Atsako advokatė: paaiškėjo, kad auginau kito vyro vaiką – ar turiu teisę į turtinės ir moralinės žalos atlyginimą?