Susirūpino dėl prekių pristatymo į namus: besilaukiančios kaunietės užsakymas atšauktas paskutinę akimirką – Kas vyksta Kaune

Susirūpino dėl prekių pristatymo į namus: besilaukiančios kaunietės užsakymas atšauktas paskutinę akimirką

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Karantino gyvenimas Kaune ir visoje Lietuvoje toliau tęsiasi. Sumažėjus dirbančių parduotuvių, o Sveikatos apsaugos ministerijos atstovams rekomenduojant likti namuose iškyla vis daugiau problemų. Viena jų – maisto produktų pristatymas į namus.

Lietuvoje šiuo metu daug skirtingų produktų galima gauti tiesiai į namus. Tačiau prasidėjus visuotiniam karantinui, daugybei žmonių likus namuose, pristatymo paslaugos ėmė strigti, o „Kas vyksta Kaune“ pasiekė pasipiktinusių skaitytojų skundai.

Atšauktas „LastMile“ užsakymas / Skaitytojos nuotr.

„Esu pasipiktinus, manau, ne aš viena. „LastMile“ paskutinę minutę atšaukė 3 dienas lauktą maisto užsakymą, nes neturi prekių“, – į portalą kreipėsi besilaukianti mama, kuri iš namų išeiti teigė negalinti, nes taip pat augina gripu sergantį mažametį.

Atšauktas „LastMile“ užsakymas / Skaitytojos nuotr.

Moteriai kilo klausimas, kodėl negalėjo būti pristatyta bent dalis prekių, kurias buvo galima rasti parduotuvėje. 170 eurų vertės užsakymą, kurį sudarė ne tik maisto, bet ir įvairios higienos prekės, ji sakė dariusi prieš 3 dienas, o kaip elgtis toliau nežino, nes iš namų išeiti negalinti. Reikia pažymėti, bendrovė kaunietei užtikrino grąžinsianti pinigus.

Tuo metu „LastMile“ atstovas Jonas Dikmonas „Kas vyksta Kaune“ pateiktame komentare teigė, jog šiuo metu situacija yra kelianti daug iššūkių, kuriuos įmonė bando įveikti kuo skubiau. Prekių pristatymui ir užsakymų atšaukimui įtaką darė ir tai, jog parduotuvių darbo laikas pasikeitė.

„Šiomis dienomis susidariusi situacija yra nemenkas iššūkis visiems maistą ar maisto prekes pristatantiems verslams ir suprantame, kad startuolis „LastMile“ tikrai nėra išimtis. Jaučiame gerokai išaugusį užsakymų srautą, o tai, deja, kartais atsiliepia ir užsakymų pristatymo kokybei.

Svarbu suprasti, kad „LastMile“ veiklą vykdo nepriklausomi kurjeriai, kurie yra atsakingi už klientų užsakymų surinkimą iš mūsų partnerių parduotuvių ir pristatymą klientams. Konkretus užsakymas yra renkamas likus valandai iki jo pristatymo klientui. Norime atkreipti dėmesį, kad šiuo atveju reikšmės, kada buvo pateiktas užsakymas, nėra.

Atsižvelgiant į tai, kad užsakymus „LastMile“ darbuotojai renka tiesiai iš parduotuvių, o ne iš partnerių sandėlių, todėl yra galimos neatitiktys pagal parduotuvėje esantį asortimentą. Tokiu atveju visada informuojame klientą pranešimu apie parduotuvėje nesamos prekės alternatyvą.

Labai gaila, tačiau šiandien dėl susiklosčiusios force majeure situacijos, mūsų partneriui prekybos tinklui „Iki“ sutrumpinus parduotuvių darbo laiką, automatizuotu būdu buvo atšaukti visi užsakymai, suplanuoti po prekybos centro darbo valandų. Visi klientai, kurių užsakymai buvo atšaukti, turėjo gauti informacinį pranešimą apie tai.

Apgailestaujame, kad mums nepavyko išpildyti šių klientų lūkesčių. Šiuo metu situacija tikrai sudėtinga, tačiau „LastMile“ stiprina pajėgas ir viliamės, kad jau netrukus galėsime pasiūlyti tinkamų sprendimų kilusioms problemoms“, – apie iškilusius sunkumus pranešė įmonės atstovas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.