„Lietuvos geležinkeliai“ stabdo tarptautinių traukinių maršrutus – Kas vyksta Kaune

„Lietuvos geležinkeliai“ stabdo tarptautinių traukinių maršrutus

Asociatyvi / „Lietuvos geležinkelių“ nuotr.

„Lietuvos geležinkelių“ grupei priklausanti keleivių vežimo bendrovė „LG Keleiviams“ praneša, kad dėl Lietuvoje įvedamo karantino, stabdomas tarptautinių keleivinių traukinių eismas.

Nuo kovo 16 d., 00:00 val., stabdomi visų tarptautinių keleivinių traukinių maršrutai. Traukiniai laikinai nevažiuos maršrutais Balstogė–Kaunas–Balstogė, Vilnius Minskas–Vilnius; maršruto Vilnius–Ignalina–Turmantas–Daugpilis traukiniai vyks tik iki Turmanto; taip pat stabdomas 4 sostinių traukinys maršrutu Kijevas–Minskas Vilnius–Šiauliai–Ryga.

Kaip rašoma „Lietuvos geležinkelių“ pranešime spaudai, tranzitiniai traukiniai per šalį vyks, bet nuo kovo 16 d. 00:00 val. keleivių įlaipinimas ir išlaipinimas Vilniaus geležinkelio stotyje bus draudžiamas. Visi šie ribojimai galios iki atšaukimo.

Informacija apie stabdomus tarptautinius maršrutus ir bilietų grąžinimo tvarka keleiviams pateikiama internetinėje svetainėje.

Keleivių konsultavimas ir informavimas taip pat užtikrinamas šiais nuotoliniais būdais: informacijos centro telefonu 8 700 55111, el. paštu informacija@litrail.lt arba asmenine žinute „Lietuvos geležinkelių“ feisbuko paskyroje kasdien 7:00–22:00

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA