Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga Kaune išskleista trispalvė rekordininkė – Kas vyksta Kaune

Nepriklausomybės atkūrimo 30-mečio proga Kaune išskleista trispalvė rekordininkė

Kas vyksta Kaune nuotr.

Minint Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo 30-metį Kauno širdyje – atnaujinamoje Vienybės aikštėje išskleista milžiniška trispalvė. Trijų krepšinio aikštelių dydžio vėliavą šalia BLC verslo centro, kurį plėtoja SBA grupės bendrovė „Urban Inventors“, laikė keli šimtai čia susirinkusių žmonių.

„Šiandien ypatinga proga – minime Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo trisdešimtmetį. Visos grupės vardu sveikindami valstybę ir jos piliečius nusprendėme Kauno širdyje išskleisti įspūdingą trispalvę, turinčią ypatingą istoriją. Simboliška, kad vėliava buvo pasiūta prieš 20 metų, 2000-aisiais, kai laisva Lietuva minėjo 10-tąjį gimtadienį.

Vėliava tuo metu buvo didžiausia šalyje. Jai priklauso ir kitas išskirtinis pasiekimas: 2004-aisiais kovo 11 d. būtent su šiuo valstybės simboliu užfiksuotas didžiausios oro balionu pakeltos trispalvės rekordas. Jis nepagerintas iki šiol. Linkime visai Lietuvai išskirtinių pasiekimų visose svarbiausiose gyvenimo srityse“, – sako SBA grupės prezidentas Arūnas Martinkevičius.

Pasak jo, šie metai ypatingi ir SBA grupei, kuri, kaip ir laisva Lietuva, šiemet mini savo veiklos trisdešimtmetį.

Jubiliejinės Kovo 11-osios proga Vienybės aikštėje išskleistos vėliavos plotis 27 metrai, ilgis – daugiau kaip 48 metrai. Vėliava sveria daugiau nei 100 kilogramų. Ją planuota išskleisti ant trylikos aukštų BLC pastato, tačiau esant gūsingam vėjui šios minties atsisakyta dėl saugumo.

Vėliavą Vienybės aikštėje išskleidė keliasdešimt įvairių SBA grupės įmonių darbuotojai su šeimų nariais. Prie jų prisijungė keli šimtai Kovo 11-osios švęsti Karo muziejaus sodelyje susirinkusių žmonių.

SBA grupė šiemet baigia atnaujinti kitą svarbų Kauno simbolį – Vienybės aikštę.

„Vienybė ir Kovo 11-oji yra neatsiejami. Tai ypatingos sąvokos kiekvienam asmeniškai, o kartu ir visai Lietuvai. Esame laimingi galėdami kurti nepriklausomoje valstybėje ir turėdami galimybę gražinti šalies miestus. Jau artimiausiu metu kauniečiai ir miesto svečiai galės mėgautis dar viena dovana – naujam gyvenimui atgijusia Vienybės aikšte – laimingų žmonių aikšte“, – sako SBA grupės įmonės „Urban Inventors“ valdybos pirmininkas Lionginas Šepetys.

Vienybės aikštės architektūrinė koncepcija jau įvertinta aukščiausiu Vokietijos parlamento įsteigtos Vokietijos Dizaino tarybos apdovanojimu.

Šventiškai kovo 11-ąją pasitiko ir kitos SBA įmonės – šalia „Šilutės baldų“ suplazdeno ištisa vėliavų alėja, o „Klaipėdos baldų“ valstybės simbolika ir papuoštas pastatas ir kitų.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.