Pasalos metu Kauno rajone sučiupti gyvenamųjų namų „švarintojai“ - Kas vyksta Kaune

Pasalos metu Kauno rajone sučiupti gyvenamųjų namų „švarintojai“

Kauno apskr. VPK nuotr.

Planuojančių tik kuo greičiau įsirengti naujus būstus ir su nekantrumu norinčių į juos įsikelti naujakurių nuotaikas keletą kartų šiemet aptemdė Kauno mieste ir rajone apsilankę įsibrovėliai, įvykdę vagystės ir taip pridarę tūkstančius siekiančias žalas.

Tačiau Kauno kriminalistai ramina gyventojus – kantraus darbo bei ilgų naktų, praleistų pasaloje, dėka du įtariamieji yra sulaikyti.

Kauno apskr. VPK duomenimis, kovo 7 d. Kauno apskrities policijos kriminalistai, tiriantys nusikaltimus nuosavybei, Kauno rajone, Vaišvydavoje, sulaikė du vyrus, gimusius 1978 m. ir 1982 m. Abu asmenys sulaikyti nepraėjus nei 20 minučių po nusikalstamos veikos įvykdymo – dujinio katilo ir kitų šildymo sistemos elementų vagystės iš įrenginėjamo namo.

Žinoma, įtariamieji bandė pabėgti iš įvykio vietos, tačiau nesėkmingai. Kriminalistams į pagalbą atvykę Patrulių rinktinės pareigūnai, padėjo operatyviai sulaikyti vyrus, pas kuriuos dar buvo atliktos kratos. Jų metu rasti ne tik Vaišvydoje, bet ir galbūt iš kitų namų pavogti daiktai.

Įtariama, kad vyrai galėjo įvykdyti daugiau vagysčių. Sulaikomi vyrai nesipriešino, o šiuo metu jiems pareikšti įtarimai pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d., 187 str. 1 d. ir 22 str. 178 str. 1 d., dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę, jau galimai įvykdytų vagysčių ir turto sugadinimo.

Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.

Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros šeštojo skyriaus prokurorai.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA