Kauniečiai piktinasi Laisvės alėjoje dirbančiais statybininkais: ar taip turėtų būti?

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Į „Kas vyksta Kaune“ kreipęsi skaitytojai paleido kritikos strėlių Laisvės alėją tvarkančiai įmonei. Vienoje atkarpoje rekonstruoti baigiamos pėsčiųjų gatvės grindinys nusėtas nesušluota skalda.

„Taip atrodo Laisvės alėjos grindinys vienoje atkarpoje. Matyt pamiršo sušluoti“, – netoli fontano, ties gatvės viduriu užfiksuotą nuotrauką komentavo skaitytoja.

Kaip primena „Kas vyksta Kaune“, dar visai nesenai Laisvės alėjoje buvo atlikti granitinės dangos klojimo darbai. Dangos siūlių tarpai užpildyti specialia medžiaga.

Gatvę rekonstruojančios bendrovės „Kauno tiltai“ gatvių tiesimo aikštelės vadovės Jolantos Varkalienės teigimu, Laisvės alėjoje vis dar atliekami statybos darbai, kurie bus baigti gegužės mėnesį. Todėl statybvietėje kurį laiką bus galima pastebėti statybinių atliekų.

Grindinys esą šluojamas visoje Laisvės alėjoje, tačiau, anot J. Varkalienės, alėja švarinama skirtingomis dienomis ir skirtingose vietose – minėta atkarpa galėjo likti nenušluota, nes darbininkai pluša kitoje vietoje.

„Kauno tiltų“ gatvių tiesimo aikštelės vadovė patikino, kad kilus susirūpinimui įvardytoje atkarpoje, nurodys darbuotojams dangą nušluoti kuo skubiau, o skalda praeiviams netrukdys žingsniuoti atnaujinta alėja.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

90 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Pačiame miesto centre kauniečiai liko be vandens

Seime naujas siūlymas: nori įteisinti nacionalines profesines sąjungas

Veiklą atnaujino skandaluose skendusi „Grigeo Klaipėda“

Degalinėje be kaukės apsilankiusį kaunietį nustebino operatorės pasiūlymas

„Kauno Žalgiris“ per neatsakingą klaidą nusileido svečiams iš sostinės

Patarimai skraidantiems lėktuvais: kaip pasiruošti kelionei karantino metu

T. Ivanausko Obelynės sodybai 100-mečio proga planuoja suteikti svarbų titulą

Kaune vykusiame suvažiavime išrinktas naujas šaulių sąjungos vadas

Aktualu keliaujantiems: paskelbtos šalys iš kurių galima atvykti į Lietuvą

Atsinaujinęs „Girstučio“ baseinas atveria duris lankytojams