Prezidentas G. Nausėda atvyko palaikyti „Žalgirio“ nors SAM rekomendavo to nedaryti

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šį vakarą vykstančias Eurolygos varžybas tarp „Žalgirio“ ir Rimo Kurtinaičio treniruojamos Maskvos srities „Chimki“ komandos atvyko stebėti ir Lietuvos prezidentas Gitanas Nausėda su žmona Diana.

Nors Vyriausybės ir Sveikatos apsaugos ministerija rekomendavo į masinius renginius žmonėms nesirinkti, panašu šalies vadovas šių pasiūlymų nusprendė nepaisyti.

Sveikatos apsaugos ministerijoje antradienį buvo pasirašytas sprendimas, jog renginių organizatoriams, atsižvelgiant į konkretaus renginio riziką, rekomenduojama atšaukti arba vėlesniam laikui nukelti masinius, ypač uždarose erdvėse vykstančius, renginius.

Dešimtmečio prakeiksmas nutrauktas: „Žalgiris“ namuose nukovė R. Kurtinaičio „Chimki“ 29 nuotr.

„Žalgirio“ arena šiandien vėl sausakimša, o panika dėl sklindančio koronaviruso panašu sirgalių neatbaidė nuo noro palaikyti savo komandą. Praėjusį penktadienį, „Žalgiriui“ susitikus su Milano „Olimpia“ į areną nusprendė neateiti trečdalis rungtynių stebėtojų.

Kaip primenama oficialiame „Žalgirio“ portale, Rimo Kurtinaičio treniruojami maskviečiai praėjusiais metais Eurolygoje išgyveno tikrą košmarą – sezonas užbaigtas 7 pralaimėjimų serija, ekipa su 9 pergalėmis liko turnyro lentelės apačioje.

Šiemet stipriausioje Europos lygoje Eurolygoje „Chimki“ su 12 pergalių ir 14 pralaimėjimų šiuo metu dalijasi 7-9 pozicijas su Valensijos „Basket“ ir Stambulo „Fenerbahce“ komandomis.

„Žalgirio“ arenos svečiai yra tarp trijų geriausių komandų Eurolygoje pagal svarbiausius puolimo komponentus – pelnomus taškus, rezultatyvius perdavimus ir dvitaškių pataikymą.

Tarp statistikos lyderių net keliose grafose puikuojasi „Chimki“ lyderio A. Švedo pavardė. Rusas yra antras pagal pelnomus taškus (vid. po 21,3), trečias pagal rezultatyvius perdavimus (vid. po 6,3) ir ketvirtas pagal naudingumą (vid. po 19,2).

51 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

A. Veryga apribojo ir respiratorių bei vienkartinių pirštinių pardavimą

Įspėja kelininkai: naktį eismo sąlygas sunkins plikledis

Koronaviruso infekcija patvirtinta dar vienai medikei

Karantinas – privalomas visiems: kauniečiai gali pranešti apie pažeidimus

Pernai politinės partijos gavo daugiau kaip 8,5 mln. pajamų – turtingiausi buvo socialdemokratai

SAM: dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Gūsingas vėjas dalį kauniečių paliko be elektros

Lietuvos narystei NATO – jau 16 metų

Maisto technologijų startuolis iš Kauno siekia užkariauti Europą

Iniciatyva „Mokykla namuose“ surinko daugiau nei 600 kompiuterių Lietuvos moksleiviams