Du girtutėliai vyrai į savo lėktuvus Kauno oro uoste taip ir neįsėdo

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno oro uoste pasieniečiai sulaikė JAV gyvenantį lietuvį ir Šilalės rajono gyventoją. Alkoholis juos abu paveikė panašiai – vyrai išvykimo terminale elgėsi chuliganiškai. Kaip skelbiama Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) pranešime, pirmasis dėl to neišskrido į Londoną, antrasis – į Edinburgą.

Šeštadienį vakare Kauno oro uoste dirbę pasieniečiai iš oro uosto tarnybų gavo pranešimą apie situaciją išvykimo terminale. Tarp į Londoną skrendančių keleivių buvo, įtariama, neblaivus vyras. Turėta žinių, kad jis kabinėjasi prie žmonių, triukšmauja ir elgiasi neadekvačiai.

Pasieniečiai šį 29-erių Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenantį Lietuvos pilietį sulaikė ir pristatė į VSAT tarnybines patalpas. Iškviesti policijos pareigūnai vyrui nustatė 2,35 promilės girtumą, jam pradėta administracinės bylos teisena.

Dėl viešosios tvarkos pažeidimo JAV lietuviui gresia bauda nuo 40 iki 140 eurų, o už asmens pasirodymą viešoje vietose įžeidžiant žmogaus orumą ir dorovę – bauda nuo 20 iki 100 eurų. Vyrui prablaivėjus jam įteiktas šaukimas atvykti į Kauno oro uosto pasienio kontrolės punktą, kur bus nagrinėjama byla – į Londoną jis taip ir neišskrido.

Tą patį vakarą Kauno oro uosto pasieniečiai išvykimo terminale sulaikė dar vieną, įtarta, girtą keleivį – 45-erių Šilalės rajono gyventoją, kuris buvo susiruošęs skristi į Škotijos sostinę Edinburgą. Iš pažiūros akivaizdžiai neblaivus vyras necenzūriniais žodžiais plūdo oro uosto darbuotojus ir elgėsi agresyviai.

Kauno oro uosto pasieniečiai Šilalės rajono gyventoją sulaikė ir atvesdino į VSAT tarnybines patalpas. Girtumą atsisakęs tikrintis vyras buvo tiek apsvaigęs, kad VSAT pareigūnams sunkiai sekėsi su juo susikalbėti. Sulaikytąjį pasieniečiai perdavė į oro uostą atvykusiems policijos pareigūnams.

0 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Karantinas – privalomas visiems: kauniečiai gali pranešti apie pažeidimus

Pernai politinės partijos gavo daugiau kaip 8,5 mln. pajamų – turtingiausi buvo socialdemokratai

SAM: dėl koronaviruso bus tiriami visi, kuriems pasireiškia simptomai

Gūsingas vėjas dalį kauniečių paliko be elektros

Lietuvos narystei NATO – jau 16 metų

Maisto technologijų startuolis iš Kauno siekia užkariauti Europą

Iniciatyva „Mokykla namuose“ surinko daugiau nei 600 kompiuterių Lietuvos moksleiviams

Kaune nusileido antrasis lėktuvas su apsaugos priemonėmis medikams (atnaujinta)

Šeštadienio vakarą Kaune užsiliepsnojo gyvenamasis namas

Kauno klinikinės ligoninės darbuotojai nustatytas koronavirusas (papildyta)