S. Malinauskas: visi, kas praneša apie koronaviruso atvejus Lietuvoje – meluoja – Kas vyksta Kaune

S. Malinauskas: visi, kas praneša apie koronaviruso atvejus Lietuvoje – meluoja

DELFI nuotr.

Premjero patarėjas Skirmantas Malinauskas socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo žinute, kurioje teigia, kad kol kas Lietuvoje nėra nustatyta nė vieno koronaviruso atvejo.

„Labai trumpai. Šiuo metu kraujo tyrimai atliekami du arba tris kartus per parą (priklausomai, koks yra poreikis). Esame sutarę, kad jau nuo šiandien, kai ims veikti Visuomenės informavimo grupė (VIG), tikslią informaciją apie rezultatus skelbsime taip pat du arba tris kartus per parą. Visi gaus pranešimus spaudai, informacija bus ir mūsų internetiniame resurse“, – rašo S. Malinauskas.

Anot patarėjo, šiandien situaciją pakomentuos premjeras Saulius Skvernelis ir sveikatos apsaugos ministras.

„Dėl derinimo ėjimų į laidas. Mūsų strategija kuo daugiau informacijos, ne kuo mažiau. Visi eina į visas laidas, atsakinėja žurnalistams ir t.t. Vienintelis prašymas, apie tai informuoti VIGą. Tam, kad jaustume, kaip juda informacija ir tam, kad visą informaciją iš visur galėtume pateikti vienoje vietoje“, – „Facebook“ paskyroje dėsto premjero patarėjas.

Pasak S. Malinausko, neseniai gauta paskutinė informacija iš tyrimus atliekančios laboratorijos.

„Nei vienas iš naujai gautų 12 mėginių nepasitvirtino. VISI, KAS PRANEŠA APIE JAU NUSTATYTUS ATVEJUS LIETUVOJE TIESIOG MELUOJA“, – didžiosiomis raidėmis rašo patarėjas.

Taip pat pakartoja, kad nustačius pirmąjį koronaviruso atvejį, informacija iš karto bus pasidalinta su visuomene bei atsakyta į visus klausimus, kiek tai nepažeidžia asmens privataus gyvenimo apsaugos.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA