Jonaviškiui – įtarimai dėl koronaviruso užsikrėtimo: tyrimus svarstoma atlikti Kaune

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienio popietę įtarimas dėl koronaviruso užsikrėtimo apskriejo Jonavos miestą. Apie tai LRT.lt patvirtino Jonavos ligoninės direktoriaus pavaduotojas Vidas Kačiušis.

Kaip skelbia LRT.lt, Jonavos ligoninės direktoriaus pavaduotojas V. Kačiušis teigė, kad į jų gydymo įstaigą kreipėsi asmuo, kuris įtaria galėjęs užsikrėsti koronavirusu. Kol kas, kokie ligos simptomai yra nustatyti pacientui, ligoninė nėra linkusi atvirauti. Teigiama, kad simptomai leidžia įtarti, kad tai gali būti virusinė infekcija.

„Dabar tikslinama visa jo epidemiologinė anamnezė, visi duomenys. Mums šiuo metu tvirtinti, kad jis galėjo užsikrėsti, yra per anksti“, – LRT.lt sakė V. Kačiušis.

Ar viruso simptomus jaučiantis vyras lankėsi Italijoje – ligoninė kol kas duomenų neturi. Šiuo metu sudarinėjamas veiksmų planas, kaip elgtis su pacientu toliau.

„Šiuo metu sudarinėjama taktika, kaip elgtis dėl to žmogaus transportavimo į kitą gydymo įstaigą. Dėl to yra derinama su Kauno klinikine ligonine. Dar reikia patikslinti kai kuriuos jo duomenis, jo kelionės datą, atlikti gripo greitą testą, pasikalbėti su gydytojais infektologais ir įvertinti situaciją, jos rimtumą. Pas mus šiuo metu nėra gydytojų infektologų“, – LRT.lt sakė V. Kačiušis.

Pranešama, kad dėl tyrimo, kuris leistų nustatyti, ar vyras užsikrėtęs koronavirusu, spręs Kauno klinikinė ligoninė.

Kauno klinikinės ligoninės komunikacijos specialisto Sauliaus Tvirbuto teigimu, ligoninė nuo komentarų šiuo konkrečiu atveju susilaiko, tačiau jei nutiktų taip, kad asmuo iš Jonavos bus atvežtas į Kauno klinikinę ligoninę, jo izoliacija bei pasėlio tyrimams paėmimu rūpinsis būtent Kauno specialistai.

Naujienų portalas „Kas vyksta Kaune“ primena, kad Kauno klinikinėje ligoninėje iki šiol buvo paguldyti du asmenys, kurie kreipėsi dėl koronaviruso. Tačiau, jų mėginių tyrimo rezultatai buvo neigiami.

97 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nuo koronaviruso Lietuvoje mirė dvyliktas žmogus

Ateina šilto oro banga: termometrų stulpeliai šoks iki 19 laipsnių

Profesijos, kurioms žadamas aukso amžius: didžiuliai atlyginimai ir neribotas darbo vietų pasirinkimas

Prie Kauno marių įrengtos trys naujos stovėjimo aikštelės ir valčių nuleidimo vietos

Dėl karantino pažeidimų per šeštadienį nubausti 69 žmonės

Jubiliejinę Sausio 13-ąją siūloma paskelbti nedarbo diena

Tragiškas savaitgalis Eiguliuose: žuvo pro balkoną iškritęs jaunuolis

Kardinolo S. Tamkevičiaus sveikinimas su Verbų sekmadieniu

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje perkopė 800

Kalėti nuteistam „Agurkinių“ lyderiui S. Velečkai - valstybės kompensacija