Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus komandoje – naujas veidas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį į posėdį susirinkusios Kauno tarybos sprendimu, į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas paskirta Eglė Andriuškienė. Valstybės tarnyboje keliolika metų dirbanti E. Andriuškienė pakeitė iš pavaduotojos pozicijos pasitraukusią Jolantą Baltaduonytę.

Tuo prieš slaptu balsavimu priimant E. Andriuškienę į pavaduotojos pareigas, ji sulaukė padrąsinančio žodžio iš opozicinės Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnės Editos Gudišauskienė: „Šypsenos veide, pasitikėjimo savimi ir sėkmės darbe. (…) Pavyks įvykdyti viską, kas bus pavesta.“

Kaip nurodoma tarybos narių priimtame sprendimo projekte, savivaldybės Personalo valdymo skyriui prieš tai vadovavusi E. Andriuškienė administracijos direktorės pavaduotojos pareigas oficialiai pradeda eiti nuo vasario 25 d.

Jos stažas Lietuvos valstybės tarnyboje, kaip skelbiama sprendimo projekto aiškinamajame rašte, šią dieną siekia beveik 16 metų.

Nauja pavaduotoja paskirta, nes vasario 4 d. Kauno tarybos posėdyje iš pareigų savo noru atleista buvusi savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja J. Baltaduonytė. Sprendimas dėl jos atleidimo buvo priimtas bendru sutarimu ir be diskusijų.

Iki pernai balandžio pabaigos, kai buvo paskirta direktoriaus pavaduotoja, J. Baltaduonytė ėjo Socialinių paslaugų skyriaus vedėjos pareigas, o jos pasitraukimo priežastimi įvardijamas noras grįžti prie socialinių klausimų srities.

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas nuo šiol vėl turi tris pavaduotojus. Šias pareigas nuo anksčiau jau eina Paulius Keras ir Tadas Metelionis.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune vykusiame „Change4Future“ akceleratoriuje pasidalijo socialinio verslo subtilybėmis (foto, video)

Istorinis įvykis katalikų bažnyčioje: popiežius išreiškė palaikymą tos pačios lyties partnerystei

Audringai Perkūno alėjoje kumščiais mosavęs A. Karalius prisivirė košės

Įspėjimas dėl stipraus vėjo: gali virsti medžiai, sutrikti elektros tiekimas

Lietuvos žemėlapis nusidažė šviesoforo spalvomis

Antrąją koronaviruso bangą Lietuvoje padės valdyti kariuomenė

Užėjo apsipirkti, bet pamiršo susimokėti: ieškomas kaukėtas vyras

Kauno rajone pradėtas antras „Kauno Logistikos Centro“ etapas: investicijos viršys 30 mln. Eur.

Vietoj papildomų rudens atostogų – nuotolinis ugdymas

Paaiškėjo, pagal ką savivaldybės bus skirstomos į rizikos grupes