Kauno savivaldybės administracijos direktoriaus komandoje – naujas veidas

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Antradienį į posėdį susirinkusios Kauno tarybos sprendimu, į savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojos pareigas paskirta Eglė Andriuškienė. Valstybės tarnyboje keliolika metų dirbanti E. Andriuškienė pakeitė iš pavaduotojos pozicijos pasitraukusią Jolantą Baltaduonytę.

Tuo prieš slaptu balsavimu priimant E. Andriuškienę į pavaduotojos pareigas, ji sulaukė padrąsinančio žodžio iš opozicinės Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos seniūnės Editos Gudišauskienė: „Šypsenos veide, pasitikėjimo savimi ir sėkmės darbe. (…) Pavyks įvykdyti viską, kas bus pavesta.“

Kaip nurodoma tarybos narių priimtame sprendimo projekte, savivaldybės Personalo valdymo skyriui prieš tai vadovavusi E. Andriuškienė administracijos direktorės pavaduotojos pareigas oficialiai pradeda eiti nuo vasario 25 d.

Jos stažas Lietuvos valstybės tarnyboje, kaip skelbiama sprendimo projekto aiškinamajame rašte, šią dieną siekia beveik 16 metų.

Nauja pavaduotoja paskirta, nes vasario 4 d. Kauno tarybos posėdyje iš pareigų savo noru atleista buvusi savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja J. Baltaduonytė. Sprendimas dėl jos atleidimo buvo priimtas bendru sutarimu ir be diskusijų.

Iki pernai balandžio pabaigos, kai buvo paskirta direktoriaus pavaduotoja, J. Baltaduonytė ėjo Socialinių paslaugų skyriaus vedėjos pareigas, o jos pasitraukimo priežastimi įvardijamas noras grįžti prie socialinių klausimų srities.

Kauno miesto savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas nuo šiol vėl turi tris pavaduotojus. Šias pareigas nuo anksčiau jau eina Paulius Keras ir Tadas Metelionis.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Nuo koronaviruso Lietuvoje mirė dvyliktas žmogus

Ateina šilto oro banga: termometrų stulpeliai šoks iki 19 laipsnių

Profesijos, kurioms žadamas aukso amžius: didžiuliai atlyginimai ir neribotas darbo vietų pasirinkimas

Prie Kauno marių įrengtos trys naujos stovėjimo aikštelės ir valčių nuleidimo vietos

Dėl karantino pažeidimų per šeštadienį nubausti 69 žmonės

Jubiliejinę Sausio 13-ąją siūloma paskelbti nedarbo diena

Tragiškas savaitgalis Eiguliuose: žuvo pro balkoną iškritęs jaunuolis

Kardinolo S. Tamkevičiaus sveikinimas su Verbų sekmadieniu

Koronaviruso atvejų skaičius Lietuvoje perkopė 800

Kalėti nuteistam „Agurkinių“ lyderiui S. Velečkai - valstybės kompensacija