Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę | Kas vyksta Kaune

Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę

delfi.lt 2020/02/24 21:37

Kibiru ledinio vandens Belgijoje praėjusią savaitę perlieta Lietuvos krepšinio rinktinė tris kėlinius buvo priversta dažniau vytis čekus, tačiau lemiamo kėlinio pirmomis minutėmis galingai šovė į priekį, 97:89 pranoko Čekijos nacionalinę komandą ir pasiekė pirmą pergalę 2021-ųjų Europos čempionato atrankoje.

Kone tris kėlinius pirmavę čekai pakriko lemiamo ketvirčio pirmomis minutėmis.

Įspūdinga atkarpa 18:0 kėlinį pradėjusi Lietuva likus 6 min. susikrovė 13-os taškų pranašumą – 80:67.

Saugiau atitrūkę lietuviai išsaugojo trapią persvarą ir iškovojo pirmą pergalę Europos čempionato atrankoje.

Šeimininkų teisėmis 2021 metų Europos čempionate dalyvausiantys ir todėl atrankoje dėl kelialapio nesivaržantys čekai namuose 75:71 nugalėjo Daniją.

Rungtynėms Vilniuje D. Maskoliūnas neregistravo įžaidėjo Žygimanto Janavičiaus, kurį pakeitė savaitgalį prie rinktinės prisijungęs debiutantas Rokas Jokubaitis.

Kitame C grupės susitikime Danija priima Belgiją.