Paskutiniame kėlinyje rungtynes perlaužę lietuviai nukovė Čekijos rinktinę

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kibiru ledinio vandens Belgijoje praėjusią savaitę perlieta Lietuvos krepšinio rinktinė tris kėlinius buvo priversta dažniau vytis čekus, tačiau lemiamo kėlinio pirmomis minutėmis galingai šovė į priekį, 97:89 pranoko Čekijos nacionalinę komandą ir pasiekė pirmą pergalę 2021-ųjų Europos čempionato atrankoje.

Kone tris kėlinius pirmavę čekai pakriko lemiamo ketvirčio pirmomis minutėmis.

Įspūdinga atkarpa 18:0 kėlinį pradėjusi Lietuva likus 6 min. susikrovė 13-os taškų pranašumą – 80:67.

Saugiau atitrūkę lietuviai išsaugojo trapią persvarą ir iškovojo pirmą pergalę Europos čempionato atrankoje.

Šeimininkų teisėmis 2021 metų Europos čempionate dalyvausiantys ir todėl atrankoje dėl kelialapio nesivaržantys čekai namuose 75:71 nugalėjo Daniją.

Rungtynėms Vilniuje D. Maskoliūnas neregistravo įžaidėjo Žygimanto Janavičiaus, kurį pakeitė savaitgalį prie rinktinės prisijungęs debiutantas Rokas Jokubaitis.

Kitame C grupės susitikime Danija priima Belgiją.