Kauno rajone sulaikytas nuo teisėsaugos besislapstęs nuteistasis

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Vasario 19 d., po intensyvių paieškos veiksmų, apie 22.00 val., Kauno rajone, Užliedžių seniūnijoje esančiuose soduose, buvo sulaikytas dar praėjusiais metais iš trumpalaikės išvykos į pataisos namus negrįžęs 1981 metais gimęs nuteistasis.

Kaip rašoma Kauno apskr. VPK ir Kalėjimų departamento pranešime žiniasklaidai, nors vyras intensyviai slapstėsi, nuolat keitė gyvenamąsias vietas, netgi bandė išvykti į užsienį, tačiau nesėkmingai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos sunkių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai, vykdantys asmenų paieškas, glaudžiai bendradarbiaudami su Kalėjimų departamento Kriminalinės žvalgybos valdybos pareigūnais, nustatė galimą šio asmens buvimo vietą ir sulaikė jį.

38 m. vyras, atlikdamas laisvės atėmimo bausmę, numatytą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 145 str. 2 d., dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimas, Pravieniškių pataisos namų-atvirojoje kolonijoje laikotarpiu nuo 2019 m. gruodžio 18 d. iki 21 d. buvo išleistas į trumpalaikę išvyką, tačiau nesugrįžo.

Nesugrįžus laiku, buvo pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 242 str. dėl vengimo atlikti arešto, laisvės atėmimo bausmę arba sugrįžti į kardomojo kalinimo vietą.

Paieškos metu Kauno apygardos teismas priėmė nutartį paskirti vyrui kardomąją priemonę – suėmimą, kitoje byloje, kurioje jam pareikšti įtarimai dėl nusikalstamos veikos, numatytos LR BK 260 str. dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti arba neteisėto disponavimo labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

Vyrui gresia laisvės atėmimas iki penkiolikos metų. Artimiausiu metu bus kreipiamasi į Teismą dėl kardomosios priemonės skyrimo.

2 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune vykusiame „Change4Future“ akceleratoriuje pasidalijo socialinio verslo subtilybėmis (foto, video)

Istorinis įvykis katalikų bažnyčioje: popiežius išreiškė palaikymą tos pačios lyties partnerystei

Audringai Perkūno alėjoje kumščiais mosavęs A. Karalius prisivirė košės

Įspėjimas dėl stipraus vėjo: gali virsti medžiai, sutrikti elektros tiekimas

Lietuvos žemėlapis nusidažė šviesoforo spalvomis

Antrąją koronaviruso bangą Lietuvoje padės valdyti kariuomenė

Užėjo apsipirkti, bet pamiršo susimokėti: ieškomas kaukėtas vyras

Kauno rajone pradėtas antras „Kauno Logistikos Centro“ etapas: investicijos viršys 30 mln. Eur.

Vietoj papildomų rudens atostogų – nuotolinis ugdymas

Paaiškėjo, pagal ką savivaldybės bus skirstomos į rizikos grupes