Kauniečiai prašo pagalbos: nufilmuota, kaip ilgapirščiai įsilaužia į automobilį – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai prašo pagalbos: nufilmuota, kaip ilgapirščiai įsilaužia į automobilį

Stopkadras

Šventinis savaitgalis kai kuriems gyventojams buvo visai nesmagus. Praėjusį šeštadienį Giraitėje pasigesta brangaus „Lexus“, o dar prieš porą dienų toje pačioje gyvenvietėje užfiksuoti aplink automobilius besisukiojantys įtartini asmenys. Nukentėję žmonės prašo atpažinti transporto priemones atrakinti bandžiusius ir kito „Lexus“ duris sėkmingai pravėrusius vagišius.

Kaip vasario 15 d. socialiniame tinkle dalijosi nukniaukto automobilio savininkė, Jungtinėje Karalystėje registruotas „Lexus IS300“ valstybiniais numeriais GY15YYO pavogtas naktį iš penktadienį į šeštadienį Giraitėje, Pušyno gatvėje.

Moteris „Facebook“ grupėje „Radau, pamečiau, dingo, pavogė“ paviešino vasario 12-osios paryčiais užfiksuotą vaizdo įrašą, kuriame matyti aplink kitą „Lexus“ ir „Tesla“ slampinėjantys du žmonės. Specialia įranga jie bando perimti raktelių skleidžiamus signalus ir atrakinti automobilių dureles.

Su „Tesla“ šis triukas neišdega, tačiau „Lexus“ pavyksta atidaryti – įsėdęs vidun, vienas asmuo apsižvalgo salone, patikrina dėtuvę, tačiau išlipęs nueina. Savaitgalį nukentėjusi automobilio savininkė prašo kauniečius padėti atpažinti vaizdo įraše matomus vyrus, kurie gali būti susiję ir su jau įvykdyta vagyste.

Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas sekmadienį pranešė, kad vasario 15 d., apie 10 val., iš Giraitės kaime esančio namo kiemo pavogtas automobilis „Lexus IS300“. Policijos duomenimis, dingus 2015 m. pagamintam sedanui patirtas 15 tūkst. eurų nuostolis.

Kauniečiai tuo metu atkreipė dėmesį du įtartinus vyrus Giraitėje sukiojantis jau porą mėnesių. Čia kartas nuo karto pasigendama dviračių, kitų vertingų daiktų, o dabar ilgapirščiai, anot gyventojų, ėmėsi ir automobilių.

Žmonės naujų automobilių savininkams siūlo įsigyti specialius dėklus, kurie blokuoja beraktės užvedimo sistemos pultelių signalus. Taip pat – apsidrausti kasko draudimu, mat šių dienų vagys esą apeina gudriausias sistemas, be sunkumų atrakina transporto priemones, o vaizdo stebėjimo kameros jiems nebaisios.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.