Kauniečiai suglumę: ar viešojo transporto stotelės turėtų taip atrodyti? – Kas vyksta Kaune

Kauniečiai suglumę: ar viešojo transporto stotelės turėtų taip atrodyti?

Skaitytojo nuotr.

Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė vaizdo medžiaga su pranešimu, apie nevalytą viešojo transporto stotelę. Skaitytojas teiraujasi kaip dažnai stotelės yra valomos, nes panašu ši buvo nevalyta jau ilgą laiką.

„Taip, čia Kaunas, Amaliai. O atrodo lyg būtų gili Rusija, kur nėra gyventojų. Kažin kada ši keleivių stotelė „Amaliai“, kur važiuoja A 33, 39 buvo valoma?“, – teiravosi skaitytojas.

Skaitytojas šmaikščiai pastebėjo, jog gerai kad bent autobusų tvarkaraštis yra šalia stotelės, nes kitaip tektų spėlioti sustojimo pavadinimą.

„Kas vyksta Kaune“ redakcijai pradėjus domėtis situacija, stotelė kaip mat buvo išvalyta.

Išsiuntus užklausą reklamos tinklui „Arka“ situaciją penktadienį pakomentavo pardavimų vadovas Kazimieras Kavaliūnas, – „stoginės valomos pagal koncesijos sutartyje numatytą grafiką. Žiemos metu (lapkritis – vasaris imtinai) visos stoginės valomos ne rečiau kaip kas 30 dienų.

Stotelės “Amaliai” stoginė paskutinį kartą buvo valyta sausio mėnesį. Šiandien mūsų priežiūros darbuotojas šią ir kitas toje gatvėje esančias stogines išvalė“.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA