Neįtikėtinas vaizdas: jaunuolis Rotušės aikštėje užsikorė ant burmistro skrybėlės

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose pasidalinta netikėtu vaizdeliu, užfiksuotu Rotušės aikštėje. Vaikinukas nusprendė užsilipti ant čia laikinai stovinčios Jono Vileišio skulptūros – burmistro skrybėlė atsidūrė po aukščio nepabūgusio kauniečio padu.

Kaip matyti viename iš socialinių tinklų paviešintame vaizdo įraše, jaunuolis praneša lipsiantis ant skulptūros. Prisėdus J. Vileišio pečius, aukščio kopinėtojui dar pritrūksta, tad vyrukas tuoj pat šokteli ant burmistro skrybėlės ir pripažįsta, kad čia stovėti baisoka.

„Šis post’as 100 proc. pramoginis ir šiuo postu nesiekiama paniekinti paminklo atminimo!“ – prie vaizdo įrašo ir neįprastos naktinės nuotraukos patikina kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai panašų atvejį užfiksavo 2018-ųjų liepą. Praėjus tik porai dienų po „Laisvės kario“ atidengimo prie Kauno pilies, jaunuolis užsiropštė ant raitelio skulptūros ir pozavo draugams. Pareigūnai tuomet nustatė 20-mečio laipiotojo tapatybę, jis kviestas prisistatyti į komisariatą dėl viešosios tvarkos trikdymo, tačiau taip ir neaišku, ar vaikinas buvo nubaustas.

Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 481 str., nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – necenzūriniai žodžiai ar gestai viešosiose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių, kiti tyčiniai veiksmai, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį – užtraukia baudą nuo 30 iki 140 eurų.

Šiuo metu Rotušės aikštėje stovinti J. Vileišio skulptūra, kurios autorius – Kęstutis Balčiūnas, buvo atidengta 2017 m. liepos 6 d. priešais Kauno centrinį paštą. Rekonstruojant Laisvės alėją, burmistras laikinai „iškeliavo“ į Senamiestį.

J. Vileišis (1872 m. sausio 3 d. Mediniuose – 1942 m. birželio 1 d. Kaune) yra Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, teisininkas, žymus visuomenės ir politinis veikėjas. Jam nuo 1921 iki 1931 m. einant Kauno burmistro pareigas, laikinoji sostinė suklestėjo ir iškilo iki europinio lygio miesto.

105 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Portale „Kas vyksta Kaune“ - F2 pasaulio čempionatas iš Kauno marių tiesiogiai

Prie Neveronių esančiame miške - šiurpus radinys

Lietuvoje per parą nustatyta 80 naujų koronaviruso atvejų

Į naująjį „McDonald's“ užsukęs skaitytojas nusivylė

Blyškią sieną Partizanų gatvėje papuošė gaivališkas piešinys

Kaune atsirado naujas skveras

Pramonės prospekto žiede paklydusią vairuotoją kaunietis išdėjo į šuns dienas

Kauno savivaldybė džiaugiasi: gatvėse vienu darbu mažiau

Po naujo protrūkio S. Skvernelis šaukia skubų koronaviruso komiteto posėdį

„Maximos“ pyrago paragavusi kaunietė įspėja - žiūrėkite, ką dedate į burną