Neįtikėtinas vaizdas: jaunuolis Rotušės aikštėje užsikorė ant burmistro skrybėlės

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose pasidalinta netikėtu vaizdeliu, užfiksuotu Rotušės aikštėje. Vaikinukas nusprendė užsilipti ant čia laikinai stovinčios Jono Vileišio skulptūros – burmistro skrybėlė atsidūrė po aukščio nepabūgusio kauniečio padu.

Kaip matyti viename iš socialinių tinklų paviešintame vaizdo įraše, jaunuolis praneša lipsiantis ant skulptūros. Prisėdus J. Vileišio pečius, aukščio kopinėtojui dar pritrūksta, tad vyrukas tuoj pat šokteli ant burmistro skrybėlės ir pripažįsta, kad čia stovėti baisoka.

„Šis post’as 100 proc. pramoginis ir šiuo postu nesiekiama paniekinti paminklo atminimo!“ – prie vaizdo įrašo ir neįprastos naktinės nuotraukos patikina kaunietis.

„Kas vyksta Kaune“ skaitytojai panašų atvejį užfiksavo 2018-ųjų liepą. Praėjus tik porai dienų po „Laisvės kario“ atidengimo prie Kauno pilies, jaunuolis užsiropštė ant raitelio skulptūros ir pozavo draugams. Pareigūnai tuomet nustatė 20-mečio laipiotojo tapatybę, jis kviestas prisistatyti į komisariatą dėl viešosios tvarkos trikdymo, tačiau taip ir neaišku, ar vaikinas buvo nubaustas.

Pagal LR administracinių nusižengimų kodekso 481 str., nedidelis viešosios tvarkos pažeidimas – necenzūriniai žodžiai ar gestai viešosiose vietose, įžeidžiamas kibimas prie žmonių, kiti tyčiniai veiksmai, kuriais siekiama pažeisti viešąją tvarką ir žmonių rimtį – užtraukia baudą nuo 30 iki 140 eurų.

Šiuo metu Rotušės aikštėje stovinti J. Vileišio skulptūra, kurios autorius – Kęstutis Balčiūnas, buvo atidengta 2017 m. liepos 6 d. priešais Kauno centrinį paštą. Rekonstruojant Laisvės alėją, burmistras laikinai „iškeliavo“ į Senamiestį.

J. Vileišis (1872 m. sausio 3 d. Mediniuose – 1942 m. birželio 1 d. Kaune) yra Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataras, teisininkas, žymus visuomenės ir politinis veikėjas. Jam nuo 1921 iki 1931 m. einant Kauno burmistro pareigas, laikinoji sostinė suklestėjo ir iškilo iki europinio lygio miesto.

105 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Rinktinės lyderius apėmė gėdos jausmas: tokį beviltišką pralaimėjimą sunku prisiminti

Kaunietė kyla į kovą: nori susigrąžinti į Vokietiją ketinamą išvežti vilko ir šuns mišrūną Luną

Sukčiai sugalvojo „verslo planą“ - pakeisdami brūkšninį kodą įsigydavo prekes pigiau

Toliau smunka V. Matijošaičio reitingai, pasitikėjimas policija pasiekė rekordines aukštumas

Ne vieną prietaisą patikrinę pareigūnai: radarų detektoriai prieš „trikojus“ neveikia

Pasaulinė muzikos sensacija iš Lietuvos Dynoro pristato naują dainą ir vaizdo klipą

Gražiausio lietuviško įmonės pavadinimo titulas atiteko kauniečiams

„Senukai“ už 3 mln. eurų modernizuos Kaune esantį prekybos centrą

Kauno valdantieji ignoruoja siūlymus atsisakyti vienkartinių plastiko gaminių miesto šventėse

Nauja tvarka daugiabučių kiemuose: automobilio galite ir neberasti