Fiksuoja kaunietė: greitosios medikams į pagalbą skubėjo ugniagesiai

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio popietę „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojos užfiksuota vaizdo medžiaga, kurioje matyti vejoje užklimpęs greitosios medicinos pagalbos ekipažas.

Pasak kaunietės, greitosios medicinos pagalbos automobilis, bandydamas privažiuoti į iškvietimo vietą, vejoje įstrigo visai netoli Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklos.

„Į pagalbą atėję žmonės bandė ištraukti automobilį, tačiau nesėkmingai, vėliau atvyko gaisrinės automobilis“, – pasakojo vaizdo medžiagą atsiuntusi skaitytoja. Moters teigimu, asmenį, kuriam prireikė medikų pagalbos, išsivežė kitas greitosios medicinos pagalbos ekipažas.

Tiesa, kaunietė stebėjosi, kodėl išstumti greitąją atėjo padėti svetimi žmonės. „Greitosios darbuotojai – du vyrai, vienas iš jų vairuotojas, ir dvi moterys, stovėjo šalia ir stebėjo. Išskyrus greitosios vairuotoją, lyg automobilis rūpėtų tik jam vienam“, – pasakojo kaunietė.

Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos budėtojas „Kas vyksta Kaune“ naujienų portalui patvirtino, kad vyko į pagalbą greitosios medicinos pagalbos brigadai. Pasak pašnekovo, iškvietimas buvo gautas apie 11.50 val. Ugniagesiams pasitelkus gerves, medikų brigada iš vejos buvo išvaduota.

Susisiekus su greitosios medicinos pagalbos stotimi, darbuotoja patvirtino, kad medikų iškvietimas gautas į Kauno Bernardo Brazdžionio mokyklą. Budėtoja neatviravo apie pagalbos iškvietimo laikus, tik patikino, kad antroji greitosios medicinos pagalbos brigada pasiimti ligonį atvyko greitai.

Pasiteiravus, kodėl greitosios medicinos brigada važiavo per veją, budėtoja į klausimą atsakyti negalėjo.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per  „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

20 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Per savaitgalį Kaune - rekordinis koronaviruso atvejų skaičius, V. Matijošaičio prašymai nepadeda

Savaitgalis neapsiėjo be pažeidimų: ir vėl nubausti kaukių nedėvėję asmenys

Nerimaujama dėl koronaviruso situacijos Kaune ir Vilniuje: infekcijos protrūkiai gali būti susiję

Tiesa apie sveikatos studijas: šmaikščiame klipe suvaidino studentai

Laikinai stabdomi traukinių reisai tarp Kauno ir Balstogės

S. Skvernelis apie antrąją koronaviruso bangą: neplanuojame ekonomikos stabdymo

Koronaviruso židinys Kauno filharmonijoje: užsikrėtė jau penki choristai

Kultinis Kauno baras po metų pertraukos grįžta neatpažįstamai pakeitęs savo veidą

Kauno pareigūnai išrinko savaitės lakstūną: „BMW“ vairuotoją per valandą įamžino dukart

Koronavirusas Kaune: tarp užsikrėtusiųjų du vaikai ir filharmonijos darbuotojai