Didelis susidūrimas Islandijos plente: žmogų teko laisvinti ugniagesiams (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Didelis susidūrimas Islandijos plente: žmogų teko laisvinti ugniagesiams (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Pirmadienio pavakarę skaudi nelaimė įvyko avaringoje Islandijos plento vietoje ties Alfonso Meškinio (Kleboniškio) tiltu. Čia susidūrus vilkikams, prireikė ugniagesių pagalbos iš sudaužyto automobilio traukiant prispaustą žmogų.

Kaip apie 17 val., socialiniuose tinkluose dalijosi kauniečiai, didelė avarija įvyko Islandijos plente važiuojant link „Megos“, ties Jonavos gatvės nusukimu ant Kleboniškio tilto.

Liudininkai čia teigė stovint tris apdaužytus sunkvežimius. Vieno jų smarkiai apgadinta priekinė dalis, žmonės pasakojo pro duris matę išlindusią kruviną ranką. Į nelaimės vietą skubėjo gausios ugniagesių, policijos ir greitosios pagalbos pajėgos.

Islandijos plente sudaužytas vilkikas / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Kauno apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos Operacinio vadovavimo skyriaus specialistas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad į nurodytą vietą išsiųstos sustiprintos pajėgos – trys autocisternos su gelbėjimo įranga.

Pirminiais duomenimis, vilkiko kabinoje buvo prispaustas vienas žmogus, ugniagesiai jį perdavė medikams. Apie kitus nukentėjusiuosius kol kas nepranešama. Kauno greitosios medicinos pagalbos stoties pamainos vyresniosios gydytojos žiniomis, sužaloto žmogaus būklė stabili.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas daugiau detalių apie eismo įvykį „Kas vyksta Kaune“ pateikti dar negalėjo.

Tuo metu važiuojant A1 keliu nuo Vilniaus jau ties Ateities plento viaduku formuojasi spūstis, vairuotojams judantiems šia kryptimi rekomenduoja aplenkti magistralę.

Papildyta 17.32 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas pranešė, jog įvykis įregistruotas 16.42 val, pranešime skelbiama, kad Islandijos plente važiuojant link „Megos“, ties Jonavos gatvės nusukimu ant Kleboniškio tilto susidūrė dvi sunkiasvorės transporto priemonės.

Pranešama, jog eismo įvykio metu sužalotas vienas iš vairuotojų, vyras, gimęs 1995 metais.

Skaitytojai praneša, jog dėl eismo įvykio taip pat formuojasi spūstys važiuojant Jonavos gatve, bei Šiaurės prospektu. Turint galimybę, patariama rinktis kitą maršrutą.

Realaus laiko informacija apie eismo sąlygas Kaune skelbiama čia.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.