Kaunietis L. Kleiza palieka pareigas Vilniaus „Ryto“ klube – Kas vyksta Kaune

Kaunietis L. Kleiza palieka pareigas Vilniaus „Ryto“ klube

delfi.lt 2020/02/08 11:20
DELFI nuotr.

Permainos Vilniaus „Ryto“ klube: nuo 2017-ųjų sostinės klube sporto direktoriumi dirbęs Linas Kleiza traukiasi iš savo pareigų, skelbia 15min.lt sporto redaktorius Kęstas Rimkus.

Pranešama, jog Kleiza atsistatydinimo raštą įteikė dar ketvirtadienį ir kaip sakė pats buvęs krepšininkas, ko gero, jo nebeliks ir tarp „Ryto“ dalininkų.

„Aš nebesu sporto direktorius ir turbūt neliksiu kaip dalininkas. Nematau tikslo šioje aplinkoje išlikti“, – 15min.lt portalui teigė L. Kleiza. Anot L. Kleizos, pagrindinis konflikto šaltinis buvo Rolando Jaručio sprendimai.

„Pagrindinis konfliktas buvo susijęs su klubo direktoriaus Rolando Jaručio mokėjimais iš komandos biudžeto už neva skautingo paslaugas savo agentūrai, kurioje jis taip pat yra direktorius. Tuo metu reikėjo mokėti atlyginimus žaidėjams bei treneriui, finansinė situacija buvo įtempta ir toks pinigų švaistymas sukėlė pasipiktinimą man ir kitiems klubo dalininkams, bet po kurio laiko dalininkai stojo į Jaručio pusę bei bandė pagrįsti jo atliktą mokėjimą savo įmonei“, – teigė Kleiza.

L. Kleiza taip pat tvirtino, kad kuomet pradėjo darbą Vilniaus ekipoje, buvę savininkai paliko apie 4 mln. eurų skolų, o praėjusį sezoną apsunkino tai, jog realus biudžetas buvo kur kas kuklesnis nei planuota.

Situaciją klube komentavo „Ryto“ direktorius Rolandas Jarutis, kuris turėjo savo nuomonę dėl L. Kleizos veiksmų:

„Galiu patvirtinti, kad šią savaitę mes sulaukėme Lino Kleizos laiško, kuriama buvome informuoti apie jo sprendimą trauktis iš Vilniaus „Ryto“ krepšinio klubo sporto direktoriaus pareigų. Turime pilnai sukomplektuotą komandą, kurios sudėtyje neplanuojame pokyčių, todėl bent jau artimiausiu metu nesirengiame į šią poziciją ieškoti kito žmogaus.

Taip pat galiu pasakyti, kad L. Kleizos viešai išsakytos mintys apie mano ar klubo nepasitikėjimą vyriausiuoju treneriu Dainiumi Adomaičiu yra su realybe nieko neturintis pramanas. Mes pilnai pasitikime D. Adomaičiu, esame patenkinti mūsų jaunos komandos rodomais rezultatais. Įžvelgiu tik vieną galimą tokių kalbų motyvą: tai noras destabilizuoti komandą prieš mums labai svarbias kitos savaitės dvikovas KMT turnyre.

Nematau prasmės reaguoti ir į man asmeniškai išsakytus kaltinimus apie neva tai klubo atliktus mokėjimus agentūrai, kurios direktoriumi aš esu. Mano ir klubo santykiai, taip pat ir finansinės sąlygos, su dalininkais buvo sutartos man jungiantis prie „Ryto“. Galiu tik užtikrinti, kad mūsų bendradarbiavimas vyksta laikantis visų sutartų ir apibrėžtų sąlygų.“

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA